Zalecane
postaw zakład w tym biurze

Charlton - Hull: Prognozy na mecz 13.12.2019

border=0
Turniej: Mistrzostwa Anglii
Miejsce: Valley (Londyn)
Data meczu: 13.12.2019
Piłka nożna Mistrzostwa Anglii. Mistrzostwa
Prognoza Współczynniki Podsumowanie
Licytuj P1 x P2 P1 x P2
22:45
1145016
Charlton Athletic (Londyn) - Hull City
0
Popieram ofertę
Wyraziłeś już swoją opinię na temat tego kursu
1,3 2X 1.3
Nie popieram licytacji
Wyraziłeś już swoją opinię na temat tego kursu
0
24%
27%
49%
2: 2

W Anglii Premier League rozpocznie grę w sobotę. Ale dzień wcześniej również nie mogli obejść się bez piłki nożnej - w ramach Mistrzostw program weekendu piłkarskiego otworzy konfrontację między Charltonem a Hullem. Te drużyny powinny być zapamiętane przez tych, którzy oglądają Premier League, ale teraz nie świecą w Mistrzostwach. Kto może poprawić swoją pozycję przed świętami Bożego Narodzenia? Prognozujemy mecz 13 grudnia 2019 r.

Charlton ma nadzieję zdobyć przyczółek w drugiej najpotężniejszej lidze Misty Albion

Athletic spotyka się ostatnio między League 1 a Championship. Wiosną, pod kierownictwem Lee Boyera, znanego byłego piłkarza o reputacji łobuza (absolwenci Charlton grał głównie dla Leeds), klub był w stanie zająć 3 miejsce w sezonie w Lidze 1, ostatecznie wygrywając prawo Sunderlandu do nowego podwyższenia. Ale w Mistrzostwach „Redbirds” walczą o przetrwanie z poważnymi problemami. Grupa atakująca, w skład której wchodzą Gallagher, Leko, Bonn i Taylor, wspierani przez Jonathana Williamsa, wygląda dobrze. Ale po pierwsze wysiłki związane z atakiem są równoważone niedociągnięciami wystarczająco „przezroczystej” obrony, a po drugie, Charlton miał świetny start, kiedy odwaga pomogła rozegrać wygraną serię 6 meczów latem. Ale potem wyniki się pogarszają, a Athletic spada coraz niżej.

Hull, ze wszystkimi swoimi ambicjami, jest tylko środkowym człowiekiem mistrzostw

„Tygrysy” w 2014 roku spróbowały swoich sił w Lidze Europejskiej. Potem jednak zespół opuścił Premier League, ale właściciele nie stali się mniej ambitni. Assem Allam nie szczędzi pieniędzy swojemu pomysłowi, czasem nawet idzie za daleko, za co cały klub jest karany. Ale do tej pory nie można znaleźć trenera, który pozwoliłby na „strzał” w Mistrzostwach, co w tym przypadku jest uważane za bardzo trudny podział. Nie zadziałało to z „Rosjaninem Mourinho” Leonidem Słuckim, ale nawet z jego zwolennikami Hallowi nie udało się dodać. Ostatni sezon zakończył się skromnym 13. miejscem. Latem Grant McCann, były zawodnik reprezentacji Irlandii Północnej, został zatrudniony jako menedżer z Doncaster. I stopniowo, pod koniec jesieni, „tygrysy” zaczęły częściej wygrywać, zbliżając się do strefy playoff. Bezwarunkową kartą atutową drużyny jest 22-letni pomocnik Bowen. Tak, a Grosicki przemawia na najwyższym poziomie.

Poprzednie mecze

Kluby spotkały się po raz ostatni w styczniu 2016 r. Następnie Hull zbombardował Charlton 6-0 w domu. Gospodarze tej pary nie przegrywają 5 gier z rzędu i wygrywają wszystkie 3 ostatnie mecze.

Prognozy dopasowania

Charlton wygląda teraz gorzej niż Hull. Latem w tej parze dawaliśmy przewagę gospodarzom, ale teraz „tygrysy” muszą zdobywać punkty.

Bezpłatne prognozy na mecz Charlton Hull 13 grudnia:

1,664
Autor prognozy: