Zalecane
postaw zakład w tym biurze

Lorient - Caen: Prognozy na mecz 13.01.2020

border=0
Turniej: Ligue 2 Francji
Miejsce: Stade du Mustois (Lorient)
Data meczu: 13.01.2020
Piłka nożna Mistrzostwa Francji. Liga druga
Prognoza Współczynniki Podsumowanie
Oceń P1 x P2 P1 x P2
22:45
1158503
Lorien - Caen
1
Popieram ofertę
Wyraziłeś już swoją opinię na temat tego kursu
1,13 1X 1,13
Nie popieram licytacji
Wyraziłeś już swoją opinię na temat tego kursu
0
58%
26%
16%
-

W poniedziałek nie będzie wielu wydarzeń w piłce nożnej. Dlatego nawet gra między Lorient i Caen, która obecnie gra w Ligue 2 we Francji, staje się niemalże wydarzeniem wieczoru. Czy jeden z liderów dywizji może pokonać zespół, który ostatnio grał w dużej lidze? Czytelnicy mogą zapoznać się z meczem 13 stycznia 2020 r.

Lorient ma realną szansę na powrót do elity francuskiej piłki nożnej

Merluzovowie spędzili wiele lat w Ligue 1. Ale potem doszło do porażki Troyesa w walkach doczołowych ze spadkiem w 2. lidze Francji. Potem nie było już możliwości powrotu do „wieży”, chociaż ostatnie mistrzostwa zakończyły się dobrym 6. miejscem. Teraz, już u nowego mentora, Pelissiera, który przeniósł się na nowe stanowisko od Amiens, który usunął i zatrzymał się w elicie, Lorient wygląda bardziej niż godny. Od listopada zespół ten nabrał poważnego tempa, wygrywając, biorąc pod uwagę puchary, 7 meczów z rzędu. Potem jednak nastąpiło uderzenie w twarz Valenciennesa (0-3), które zrujnowało świąteczny nastrój. Ale mimo wszystko „litościwi” zachowali „przejście”, drugie miejsce w rankingu na wakacje. A w styczniu poszli na dodatkowy czas do Brest Cup, klubu grającego w Lidze 1. A fani czekają na kolejne sukcesy.

Kahn ryzykuje, że utknie w League 2

Wikigi nigdy nie były cytowane szczególnie wysoko. Ale w tym samym czasie, w 2018 roku, udało im się dotrzeć do półfinałów pucharu, a co najważniejsze, mieli szczęście - dwa razy z rzędu zespół uciekł w Ligue 1 w ostatniej chwili, ponadto zdobywając punkty z samym PSG, na szczęście już zdążył rozpoznać tytuł i gwiazdy prowadzone przez Neymar był w świątecznym nastroju. W 2019 roku to już się nie zgadzało, a od 19. miejsca Kan poszedł do ligi 2. Początkowo był uważany za jednego z faworytów w walce o awans, ale sezon zaczął słabo. Dopiero po coachingowym castlingu, w połowie jesieni, można było przynajmniej ustabilizować sytuację. A przed zimowymi wakacjami „Wikingowie” zepsuli nastrój swoich fanów, zdobywając tylko 1 punkt w ostatnich 2 rundach 2019. Ale w styczniu, na wyjeździe w pucharze, niektórym Guishainowi udało się przedostać.

Poprzednie mecze

Na początku sezonu Lorient pokonał Caen przez bramkę i transfer w wykonaniu Wiss. W ramach mistrzostw (League 1 lub League 2) „kadłuby” wygrały 5 z ostatnich 6 bezpośrednich spotkań.

Prognozy dopasowania

Kahn już tak naprawdę nie walczy o nic - był w stanie oderwać się od niebezpiecznej strefy, ale nawet do miejsc, z których możesz wziąć udział w play-off na wiosnę, są bardzo daleko. Jeden z liderów dywizji domowej musi pokonać takiego przeciwnika.

Bezpłatne prognozy na mecz Lorient - Caen 13 stycznia.

1,744
Autor prognozy: