Zalecane
postaw zakład w tym biurze

Heerenveen - Feyenoord: Prognoza na mecz 02/13/2020

border=0
Turniej: Puchar Holandii
Miejsce: Abe Lenstra (Heerenveen)
Data meczu: 13.02.2020
Puchar Holandii
Prognoza Współczynniki Podsumowanie
Oceń P1 x P2 P1 x P2
22:45
1185708
Heerenve FC - Feyenoord
0
Popieram ofertę
Wyraziłeś już swoją opinię na temat tego kursu
1,26 12 1,26
Nie popieram licytacji
Wyraziłeś już swoją opinię na temat tego kursu
0
33%
25%
42%
0: 1

W Holandii grają także w czwartek, a także w ramach pucharu. Ostatnie tygodnie w klubach w Holandii to Heerenveen i Feyenoord. Goście są domyślnie silniejsi, ale czy naprawdę mogą to potwierdzić? Eksperci przedstawili ekskluzywną prognozę meczu pucharowego 13 lutego 2020 r.

Heerenveen jest teraz środkowym chłopem Eredivisia, który prawie nic nie twierdzi

Superfreeze w tym roku będą obchodzić stulecie. Przez cały ten czas nigdy nie byli mistrzami Holandii, ograniczonymi tylko do 3 „drugich” miejsc. Cóż, rok 2009 należy nazwać zespołem odnoszącym największe sukcesy: najpierw zajął puchar, a potem Super Bowl w kraju, a to właściwie jedyne trofea wszechczasów. A teraz pozostaje tylko mieć nadzieję na powtórzenie takiego sukcesu, ponieważ w mistrzostwach Hereven naprawdę o nic nie walczy. 29 punktów po 22 meczach oznacza, że ​​klub jest bardzo daleko od strefy Eurocup i strefy spadkowej. Nic dziwnego, że najnowsze wyniki w Eredivisia, delikatnie mówiąc, nie podobają się fanom. W 2020 r. „Super zamraża” nie wygrał, ani razu na 5 meczów. Nawet Willem II w ostatniej rundzie Pucharu zdołał przedostać się tylko w rzutach karnych, a Tilburg zdobył gola z rzutu karnego i gola samobójczego.

Feyenoord niedawno poważnie się poddał i jest uważany za wielką bezwładność

„Duma Południa” w XXI wieku zdobyła tylko 1 tytuł - w 2017 roku pod dyrekcją Giovanniego van Bronkhorsta. Ale potem klub ponownie zaczął patrzeć z boku, a raczej z dołu, na walkę między jego historycznymi przeciwnikami, Ajaxem i PSV, o kolejny tytuł. Możliwe jednak, że wszystko już zaczyna się zmieniać. Rzeczywiście, w sezonie klub zajął Dick Advocaat. Legendarny mentor nie mógł uratować miejsca dla klubu z Rotterdamu w Lidze Europejskiej. Ale wraz z nim wszystko poszło gładko na krajowej arenie. „Pride of the South” wygrał wszystkie 7 swoich ostatnich oficjalnych meczów. Nawet sprzedaż doświadczonego Vermeera nic nie zmieniła - już bez tego bramkarza zespół kontynuuje wspinanie się.

Poprzednie mecze

Niecały miesiąc temu, w połowie stycznia, Feyenoord pewnie pokonał Heerenveen 3-1. To czwarte zwycięstwo w ostatnich 5 bezpośrednich spotkaniach. Ale w domu na początku sezonu „super zawiesza się” udało się złapać remis z gośćmi z Rotterdamu, chociaż Odgor nie zdążył wykonać rzutu karnego na początku meczu.

Prognozy dopasowania

Feyenoord, teraz pod Prawnikiem, znów wygląda jak wielki. A puchar to jego szansa na zdobycie trofeum, więc się tutaj nie wygłupią. Oczywiście oczekujemy zwycięstwa tylko od facetów Dicka.

Bezpłatne prognozy na mecz Heerenveen - Feyenoord w dniu 13 lutego.

1,64
Autor prognozy: