Zalecane
postaw zakład w tym biurze

Real Sociedad - Mirandes. Prognozy na mecz 13.02.2020

border=0
Turniej: Puchar Hiszpanii
Miejsce: Real Seguros (San Sebastian)
Data meczu: 13.02.2020
Piłka nożna Puchar Hiszpanii
Prognoza Współczynniki Podsumowanie
Oceń P1 x P2 P1 x P2
23:00
1185207
Real Sociedad - Mirandes
0
Popieram ofertę
Wyraziłeś już swoją opinię na temat tego kursu
1,3 P1 1.3
Nie popieram licytacji
Wyraziłeś już swoją opinię na temat tego kursu
0
72%
20%
8%
2: 1

Ten puchar Hiszpanii ma wysoki poziom nieprzewidywalności, ponieważ pary półfinałów są imponujące. W jednym z półfinałów Real Sociedad - Mirandes będzie walczyć, ich pierwsza bitwa odbędzie się 13 lutego.

Real Sociedad ma wielką szansę na zdobycie trofeum

Klub z San Sebastian zrobił ogromny krok w kierunku Pucharu Hiszpanii, kiedy Real Madryt - 4: 3 pokonał w ćwierćfinale. Przewaga była bardziej namacalna, ale zespół zaczął grać zawieszony i prawie za to zapłacił. Real Sociedad można uznać za jednego z głównych faworytów turnieju, biorąc pod uwagę, że Athletic Bilbao - Granada zagra w innym półfinale. Tutaj mamy duże prawdopodobieństwo finału baskijskiego. W mistrzostwach klub ma się również dobrze, w ostatniej rundzie Real Sociedad właśnie pokonał Athletic - 2: 1, dzięki czemu wspiął się na szóste miejsce w przykładzie. Nawet odstęp od czterech to tylko dwa punkty.

Mirandes - główna sensacja turnieju

W tym sezonie Miranddes zasłynął w całej Europie, Real Madryt, Barcelona, ​​Atletico wyleciał z walki, a przedstawiciel Segunda wciąż odbiera trofeum. Jednocześnie ścieżka zespołu nie była łatwa, musieli znokautować trzech przedstawicieli walki. Przykłady: Celta w dogrywce - 2: 1, Sewilla - 3: 1, Villarreal - 4: 2. Mirandes wszystkie te walki spędził w domu, co ma ogromne znaczenie. W swojej dywizji drużyna jest dziesiąta, zachowując szanse na sześć, ostatnie pięć walk Segunda Mirandes zakończyło się remisem. Wielu uważa, że ​​droga zespołu do zatrzymania się w półfinale.

Spotkania osobiste

Chociaż ten mecz powrócił w 2004 roku, również w ramach Pucharu Hiszpanii, ale jest to jedyne spotkanie klubów w historii. Następnie, na etapie 1/16 finału, Miranddes wygrał u siebie w rzutach karnych.

Prognozy dopasowania

Jeśli przeanalizujesz mocne i słabe strony przeciwników, nie będzie trudno przewidzieć mecz Real Sociedad - Mirandes. Przedstawiciel Segundy będzie miał szanse na swojej arenie, ale odwiedzenie ich będzie niezwykle trudne. Baskowie prawdopodobnie rozumieją, że musisz je odwiedzić z wygodnym marginesem. Zakład na zwycięstwo gospodarzy z handicapem -1,5 goli wygląda niezwykle atrakcyjnie.

Bezpłatne prognozy na mecz Real Sociedad Miranddes 13 lutego:

2,12
Autor prognozy: