букмекерскую компанию Ze względu na zablokowanie strony tego bukmachera w Rosji nasz zespół poleca Ci zaufaną firmę bukmacherską

3,5

Sportbet - recenzja bukmacherska Sportbet

border=0

Informacje o bukmacherze

 • 2009 Ustanowiony w 2009 r
 • Российская Федерация Kraj Federacja Rosyjska
 • есть Językiem rosyjskim jest
 • нет Brak zakładów na żywo
 • нет Transmisja wideo z meczów nr
 • нет Wirtualny sport nr
 • нет Tote no
 • нет Zakłady na wiele zakładów na żywo nie
 • нет Wersja mobilna nr

Informacje ogólne

Sportbet to rosyjski bukmacher działający na terytorium Federacji Rosyjskiej. W naziemnej kadrze dydaktycznej zakłady obstawiane są na popularne imprezy sportowe, a także na zmieniające się warunki pogodowe i lokalizację samolotów. Sportbet wykorzystuje zaawansowane technologie, które spełniają nowoczesne standardy branży bukmacherskiej.

Firma zapewnia wsparcie rosyjskim sportowcom i różnym federacjom sportowym. Dziś firma obsługuje ponad 350 zakładów naziemnych. Eksperci z działu analitycznego tego bukmachera przez długi czas badali doświadczenia innych krajów, które są liderami na rynku, co pozwoliło nam stworzyć produkt unikalny dla Rosji.

PPP Sportbet to zautomatyzowany kompleks, który łączy obszar przyjmowania zakładów, loterie i wiele innych usług. Zarówno klasyczne zakłady oferowane przez linię przedmeczową, jak i zakłady na żywo są akceptowane. Linia główna Prematch zawiera dużą liczbę zdarzeń i wyborów. Zakładów na żywo można także dokonywać na prawie każdym wydarzeniu, które mogą zaoferować inni bukmacherzy.

Działania internetowe

W tej chwili aktywność na stronie zainteresowań strony BC Sportbet jest zabroniona przez Roskomnadzor dla użytkowników Federacji Rosyjskiej. Strona bukmachera Sportbet służy wyłącznie celom informacyjnym. Teraz nie przyjmuje zakładów interaktywnych i nie ma możliwości rejestracji. Również na stronie Sportbet nie znajdziesz informacji o kursach i wydarzeniach oferowanych przez linię. Brakuje również możliwości dokonywania zakładów na żywo, a także informacji o wynikach wydarzeń sportowych.

Warto zauważyć, że platforma witryny zapewnia możliwość obstawiania interaktywnych zakładów, a pod koniec 2016 r. - na początku 2017 r. Bukmacher zostanie pełnoprawnym przedstawicielem zakładów online. Takie zmiany mogą pociągać za sobą pewne zmiany w pracy bukmachera i przesunąć skupienie działalności na drugą stronę. Na przykład możliwe jest, że zakłady pojawią się na typach wydarzeń, które nie są jeszcze reprezentowane w linii bukmachera.

Bukmacher Sportbet na swojej stronie internetowej oferuje zapoznanie się ze stawkami opartymi na współrzędnych samolotu oraz stawkami opartymi na danych stacji meteorologicznych.

Zakłady na współrzędne samolotu

Bukmacher bukmacherski pozwala stawiać zakłady w czasie rzeczywistym (linia na żywo) na wydarzenia oparte na współrzędnych (szerokości i długości geograficznej) samolotu. Wyniki zdarzeń są kombinacjami liczb uzyskanymi przy użyciu zmian arytmetycznych parametrów samolotu.

Aby uzyskać wyniki Zdarzeń A1 - A35, stosuje się następujące reguły:

 1. Wykorzystywane są dokładne wartości parametrów (współrzędne długości i szerokości geograficznej) 30 samolotów. Tworzą one unikalną wartość liczbową, która jest zawarta w każdym pakiecie informacyjnym (zwanym dalej „zdarzeniem”).
 2. Na podstawie danych z 47 samolotów generowane są unikalne wartości liczbowe. Dane pochodzą ze źródeł publicznych (AirNav lub FlightAware) zgodnie z umową.
 3. Za czas uzyskania dokładnych współrzędnych z pierwszego z 47 samolotów uważa się czas rozpoczęcia zdarzeń. Dane z nich są wykorzystywane do tworzenia unikalnych wartości liczbowych.
 4. Za czas zdarzenia uważa się czas uzyskania współrzędnych z ostatniego z 47 samolotów. Dane z nich są wykorzystywane do tworzenia unikalnych wartości liczbowych.
 5. Wartości dokładnych współrzędnych szerokości i długości geograficznej, na których w danym momencie znajdowały się samoloty, są wykorzystywane jako dane początkowe dla zdarzeń.

Wyniki zdarzeń A1-A35 oblicza się trzema metodami:

Metoda 1: Sekwencja 15 liczb jest wynikiem zdarzenia.

Metoda 2: kulka czerwonego lub czarnego jest wynikiem zdarzenia (dla zakładu „Zakład ekspresowy”).

Metoda 3: Wynikiem jest liczba o wartości od 1 do 9.

Wyniki zdarzeń A37, A41, A42, A43 są uzyskiwane z obliczeń według jednej metody:

Metoda 4: Sekwencja 70 liczb jest wynikiem zdarzenia.

Wyniki zdarzeń A44 oblicza się za pomocą jednej metody:

Metoda 5: Pojedyncza liczba o wartości od 0 do 36 jest wynikiem zdarzenia.

Wyniki zdarzenia A45 są obliczane przy użyciu następujących metod:

Metoda 6: Wynikiem jest sekwencja 6 liczb.

Metoda 7: kulka czerni lub czerwieni jest wynikiem zdarzenia.

Odbiór zakładów na dane stacji pogodowej

Bukmacher bukmacherski pozwala stawiać zakłady w czasie rzeczywistym (zakłady na żywo) na wydarzenia na podstawie danych ze stacji pogodowych. Rezultatami zdarzeń są kombinacje numeryczne uzyskane przez przekształcenie danych meteorologicznych. Zasada formowania jest pod wieloma względami podobna do zasady formowania stawki dla współrzędnych samolotu.

 1. Wartości temperatury i wilgotności powietrza otrzymane z 30 punktów meteorologicznych są wykorzystywane do utworzenia unikalnej wartości liczbowej, która jest uwzględniana w każdym zdarzeniu.
 2. Na podstawie danych otrzymanych z 47 punktów meteorologicznych tworzone są unikalne wartości liczbowe zdarzeń.
 3. Czas otrzymania danych z pierwszego z 47 m punktów meteorologicznych to czas rozpoczęcia zdarzenia wykorzystany do stworzenia unikalnych wartości liczbowych zdarzeń.
 4. Czas otrzymania danych z pierwszego z 47 m punktów meteorologicznych to czas zdarzenia wykorzystanego do utworzenia unikalnych wartości liczbowych dla wszystkich zdarzeń.
 5. Lista wszystkich 74 punktów meteorologicznych, z których dane są wykorzystywane do uzyskania wyniku zdarzenia:
  • do czasu otrzymania danych z punktów meteorologicznych, a także według nazwy żądanej osady, dane są sortowane;
  • najwyższy priorytet jest sortowany według czasu otrzymania danych z punktów meteorologicznych;
  • punkt meteorologiczny, z którego wcześniej otrzymano dane, ma przewagę nad punktem meteorologicznym, z którego później otrzymano dane;
  • punkt meteorologiczny znajdujący się w punkcie wcześniejszym podczas sortowania alfabetycznego ma pierwszeństwo przed punktem meteorologicznym znajdującym się w punkcie wcześniejszym podczas sortowania alfabetycznego.

Wyniki zdarzeń M1-M35 oblicza się metodami:

Metoda 1: Sekwencja 15 liczb jest wynikiem zdarzenia.

Metoda 2: czerwona lub czarna kula określa wynik zdarzenia.

Metoda 3: Wynik jest liczbą o wartości z zakresu od 1 do 9.

Wyniki zdarzeń M37, M41, M42, M43 oblicza się metodą:

Metoda 4: sekwencja 70 liczb staje się wynikiem zdarzenia.

Wyniki zdarzeń M44 są obliczane przez:

Metoda 5: Pojedyncza liczba o wartości od 0 do 36 jest wynikiem zdarzenia.

Wyniki zdarzenia M45 są obliczane przy użyciu następujących metod:

Metoda 6: Sekwencja 6 liczb staje się wynikiem.

Metoda 7: kulka czerni lub czerwieni staje się wynikiem zdarzenia („Zakład ekspresowy”).

Główne rodzaje zakładów

„Zwykły” - zakład na wynik pojedynczego wydarzenia.

„Express” to zakład na kilka wyników całkowicie niezależnych i różnych wydarzeń od siebie.

„System” - zakład na kombinację wyrażeń o danym rozmiarze i z góry określonej liczbie zdarzeń.

„Kolejność kombinacji” - zakład na jedno wydarzenie, z zastrzeżeniem bezwzględnie obowiązujących warunków określonych w niniejszym regulaminie.

Zakłady zgodnie z zasadami „Express” - jednoczesna prognoza dla kilku wyników różnych wydarzeń całkowicie niezależnych od siebie

Zakłady zgodnie z zasadami „Systemu” - postaw na kompletną kombinację wyrażeń o danym rozmiarze i z góry określonej liczbie zdarzeń.

Zakłady zgodnie z zasadami „Zakładu ekspresowego” - zakład na sześć lub mniej wydarzeń będących częścią jednego zakładu, z zastrzeżeniem bezwzględnych warunków określonych w tych zasadach;

Obstawiaj zgodnie z zasadami „Systemu kombinacji” - zakład na 60 lub mniej wydarzeń, które są częścią jednego zakładu, z zastrzeżeniem bezwzględnych warunków określonych w tych zasadach;

Obstawiaj zgodnie z zasadami Systemu + Kombinacji - zakład na całą sekwencję wydarzeń zawartych w zakładzie, z zastrzeżeniem obowiązkowych warunków określonych w tych zasadach;

Obstawiaj zgodnie z zasadami „Super Express Bet” - prognoza wydarzeń zawartych w zakładzie, z zastrzeżeniem warunków określonych w tych zasadach.

Przypominamy, że działalność BC Sportbet jest zabroniona na terytorium Federacji Rosyjskiej, dlatego nasz zespół odradza obstawianie w nielegalnych biurach BC. Zalecamy zapoznanie się z recenzjami legalnych biur BK.

Podsumowując niektóre wyniki:

Pozytywne punkty:
 • niezawodność
 • zmienność wyborów
Wady:
 • pracować tylko przez naziemną kadrę nauczycielską
 • złożony system obliczania zdarzeń
 • Ogólna ocena - 3.5
 • Niezawodność
  4
 • Wygoda
  2)
 • Współczynniki
  3)
 • Wypłać środki
  4
 • Postawa klienta
  4
 • Ocena użytkownika
  4

букмекерскую компанию Ze względu na zablokowanie strony tego bukmachera w Rosji nasz zespół poleca Ci zaufaną firmę bukmacherską