Bukmacher zapewnia premie za pierwsze 10 uzupełnień salda

Freebet do 10 000 rubli za pierwszą wpłatę od Fonbet

border=0

Suma bonusu powitalnego u bukmachera Fonbet jest jedną z największych wśród konkurentów. Nowy użytkownik tylko do rejestracji i weryfikacji konta może otrzymać kapitał początkowy w wysokości do 10 000 rubli. Po obstawianiu określonym w regulaminie, pieniądze te można wypłacić z konta lub wykorzystać na nowe zakłady.

Co daje bonus za rejestrację w Fonbet

W Fonbet premia rejestracyjna przyznawana jest w postaci darmowych zakładów. Są to wirtualne monety, warunkowo zrównane z rublem. Nie można ich wypłacić bezpośrednio, ale dochód już uzyskany z nich można zbyć bez ograniczeń. Łączna pula nagród może osiągnąć 10 000 rubli warunkowych. Minimum - 500 po pierwszym depozycie. Pełne zasady obliczania prezentu i zasada przeprowadzania zakładów są określone na stronie Bonusy na oficjalnej stronie Fonbet.

Trzy główne powody, aby wziąć udział w akcji i posunąć się tak daleko, jak to możliwe:

  1. Po obstawieniu, zgodnie ze schematem uzgodnionym przez zasady, kwoty są przeliczane na prawdziwe pieniądze i dodawane do głównej wpłaty. Można je wypłacić i wydać lub pozostawić na koncie, zwiększając dostępne obrotowe banki i perspektywy zysków.
  2. Wirtualną i bezpłatną kwotę można wydać na ryzykowne strategie, za które szkoda własnych pieniędzy. Nawet przegrana nie będzie obraźliwa.
  3. Początkujący boją się stawiać, tym bardziej ryzykowne, oszczędzające pieniądze. Ostrożność w branży hazardowej utrudnia osiąganie zysków. Bonus otrzymany od Fonbet podczas rejestracji jest postrzegany jako gra, bloki psychologiczne są usuwane. Do czasu obstawiania początkujący z pewnością korzysta z tej funkcji i jest gotowy do kontynuowania operacji na stronie BC.

Rozpocznij Warunki bonusu

Zakład na promocję Fonbet Bonus 10000 wynosi 5. Oznacza to, że aby przelać pieniądze z konta wirtualnego na konto główne, kwota musi zostać przekazana przez zakłady pięciokrotnie większe. Pierwszy czek, zawsze równy 500, w historii zakładów musi przebiegać jak 2500.

Aby otrzymać bonus od BC Fonbet, uczestnik akcji jest zarejestrowany na stronie, uzupełnia depozyt na koncie 500 lub więcej rubli. Aby ta operacja stała się dostępna, musisz zweryfikować swoje konto, potwierdzając dokumentami prawo do uczestnictwa w grach hazardowych. Freebety są przyznawane automatycznie. Aktywne okno do postawienia zakładu przy użyciu tej kwoty pojawi się na kuponie po prawej stronie podczas zakładów.

Jak odzyskać pieniądze bonusowe

Reguły promocji określają warunki, które użytkownik musi spełnić, aby skorzystać z prezentu i otrzymać drugie i kolejne czeki. Najważniejsze cechy:

  1. Możesz wykorzystać kwotę powitalną we wszystkich rodzajach zakładów (zwykłe, systemowe, ekspresowe) o współczynniku co najmniej 1,5.
  2. Nie możesz używać widelców ani łapać na jednym wydarzeniu, tylko jeden zakład zostanie wzięty pod uwagę.
  3. Pierwszy czek to 500 darmowych zakładów. Jeśli wygra zakładem 5, drugi zostanie przyznany.
  4. Druga i kolejne wygrywają z zakładem 10. Dochód z tych kwot spada na główny depozyt.
  5. Sprawdź rozmiary 500 dla 1, 2, 3 kroków. Następnie kwota wzrasta do 1000.
  6. Maksymalny rozmiar prezentu to 10 000. 30 dni od momentu pierwszego uzupełnienia konta przeznacza się na udział w akcji. Następnie konto bonusowe wypala się.

Aby wybrać konto bonusowe do wykorzystania, jeśli zgadzasz się ze stawką, musisz zaznaczyć znacznik wyboru po lewej stronie pola wprowadzania kwoty. W przeciwnym razie główne fundusze depozytowe zostaną wycofane.

Jak wypłacić wygrane

Użytkownik decyduje, jak wykorzystać bonusy w Fonbet. Jeśli kwota jest wystarczająca do wypłaty, a zasady uczestnictwa są spełnione, na koncie osobistym możesz wypłacić środki w standardowy sposób.