Aplikacja 1xbet na iOS

border=0

Kod promocyjny za 8000 rubli: 1x_101644

Bukmacher 1hbet niedawno usunął z oficjalnej strony bezpośredni link do pobrania pliku instalacyjnego aplikacji 1hbet na iOS. BC pozostawił tylko jedną opcję instalacji aplikacji na iPhonie, iPadzie - pochodzi z App Store firmy Apple.

Otrzymaliśmy wiele pytań na ten temat:

 • Aplikacja 1xbet iOS przestała działać.
 • Nie można sprawdzić 1xbet na iPhonie.
 • Jak teraz pobrać i zainstalować aplikację 1hbet na iPhonie nie ze sklepu App Store
 • Co to jest Niteks, OOO 1xbet?

Istnieją obecnie tylko 2 sposoby gry 1xbet na iPhonie:

 1. Metoda pracy nr 1
 2. Metoda pracy nr 2

Aby znaleźć i pobrać aplikację na iOS, użytkownicy 1xbet bk będą musieli zmienić ustawienia lokalizacji w sklepie na inny kraj, w którym bk nie jest zablokowany.

Najnowsze informacje: Apple zmieniło wymagania dotyczące aplikacji mobilnych i zabroniło instalowania jakiegokolwiek oprogramowania na urządzeniach iOS: iPhone, iPad, iPod Touch, które nie pochodziły z App Store.

Obecnie nie ma aktywnych sposobów na pobranie i zainstalowanie aplikacji 1xbet na iOS za pośrednictwem App Store.

2 opcje kontynuowania gry na 1xbet z iOS

Opcja numer 1 . Pobierz mob. Aplikacja 1xbet na AI OS z oficjalnego App Store. Ale są pewne funkcje, a mianowicie: nie jest dostępna do pobrania w krajach, w których 1xbet jest zablokowany. Aby pobrać, musisz zmienić kraj w ustawieniach swojego Apple ID na ten, w którym 1xbet jest legalny, na przykład Holandia.

 1. Zmień ustawienia swojej lokalizacji geograficznej w pozycji menu iPhone'a> Ustawienia> Apple ID **** (Twój e-mail)> Widok>
 2. I w ustawieniach zmień kraj
 3. Następnie wejdź i pobierz aplikację z. Sklep Apple bezpośrednio
 4. Podczas rejestracji użyj PROMODU: ⭐ 1x_101644 .

Opcja nr 2 . Jeśli jesteś właścicielem urządzenia z systemem iOS, musisz chwilę przejść do mobilnej wersji 1xbet. Pod względem funkcjonalności jest całkowicie identyczny z aplikacją mobilną 1hbet na iOS i dodaje naszą stronę do zakładek. Jak tylko będzie działający sposób na pobranie aplikacji z 1hbet na telefony z iOS, poinformujemy Cię w tym artykule.

. w tej chwili nie można zainstalować aplikacji 1xbet na iPhonie ze sklepu App Store, nie ma na to działającego sposobu .

Ta metoda nie działa tymczasowo

Jeśli nie chcesz tego robić, dajemy działający bezpośredni link do pobrania pliku instalacyjnego 1xbet na iOS. Należy pamiętać, że wydawca zmienił dla tej aplikacji: wcześniej była to Contrast LLC, teraz zmieniła się na NITEKS, OOO. Dlaczego biuro 1khbet zdecydowało się usunąć bezpośredni link do pobrania pliku na iOS - nie ma jeszcze informacji. Użytkownicy bukmachera zaczęli kontaktować się z nami z prośbą o wyjaśnienie, w jaki sposób możesz teraz pobrać i zainstalować najnowszą wersję oprogramowania dla Apple iOS.

Postępuj zgodnie z naszymi instrukcjami, metoda działa i jest sprawdzana przez nas w momencie publikacji wiadomości w maju 2019 r .:

 1. Kliknij przycisk powyżej, aby przejść do strony z tekstem na urządzenia mobilne bk 1 x zakład. Strona znajduje się w subdomenie mobi i nie ma projektu.
 2. Następnie kliknij link „Zaakceptuj i kontynuuj!”, W wyskakującym oknie zgódź się na zainstalowanie aplikacji 1xbet na iOS.
 3. Po kliknięciu nic się nie stanie. Ale kiedy przejdziesz do ekranu głównego telefonu iPhone, wśród skrótów aplikacji zobaczysz 1xbet.
 4. Następnie przejdź do menu ustawień, wybierz „Podstawowe”, „Profile i zarządzanie urządzeniami”, a tam pojawi się pozycja „NITEKS, OOO”. Pozostaje tylko kliknąć „Zaufanie” i możesz bezpiecznie przejść do stawek.

Będziemy wdzięczni, jeśli udostępnisz ten artykuł innym użytkownikom.