Zalecane
postaw zakład w tym biurze

Lokomotiv - Dynamo Mińsk. Prognozy na mecz 13.02.2020

border=0
Turniej: KHL
Miejsce: Arena-2000 Lokomotiv (Jarosław)
Data meczu: 13.02.2020
Hokej KHL
Prognoza Współczynniki Podsumowanie
Oceń P1 x P2 P1 x P2
19:00
1185179
Lokomotiv - Dynamo (Mińsk)
0
Popieram ofertę
Wyraziłeś już swoją opinię na temat tego kursu
1,32 P1 1,32
Nie popieram licytacji
Wyraziłeś już swoją opinię na temat tego kursu
0
70%
18%
12%
4: 1

Zwracamy uwagę na prognozę meczu Lokomotiw - Dynamo Mińsk. Spotkanie odbędzie się 13 lutego w ramach sezonu regularnego KHL.

Jarosław nie robi wrażenia

Lokomotywa w tym sezonie nie mogła konkurować o pierwsze cztery na Zachodzie. Powodem tego był nieudany start, jednak Jarosław zagra w fazie playoff. Pracownicy kolejowi zajmują szóste miejsce na Zachodzie, 6 punktów za piątym miejscem i 4 punkty przed siódmą linią. W ostatniej rundzie totemy Mike Pelino przegrały z Neftekhimikiem z wynikiem 4: 3. Ta porażka była drugą z rzędu w mistrzostwach, więc nadszedł czas, aby przerwać serię. Drużyna może łatwo przygotować się do gry w tyłek Gagarin Cup, gdzie w pierwszej rundzie przeciwnik będzie bardzo silny.

Mińczycy czekają na koniec sezonu regularnego

Dynamo Mińsk od dawna nie żąda i walczy o przedostatnie miejsce na Zachodzie. W ostatniej rundzie klub pokonał swojego jedynego zawodnika w tym sezonie - Dynamo Riga z wynikiem 2: 1 na wyjeździe. Oddzielenie od Łotyszy to tylko trzy punkty, co jest znaczną odległością w warunkach wiecznej serii porażek przeciwnika. Drużyna bardzo tęskni, najprawdopodobniej wiele bramek trafi do bram białoruskiego klubu na nadchodzące spotkanie.

Spotkania osobiste

Przeciwnicy grali w tym sezonie dwa razy, w obu przypadkach zwycięstwo przypadło hokeistom z Jarosławia. Lokomotiv pewnie wygrał u siebie - 6: 3, ale w Mińsku Dynamo, tracąc 0: 2, zdołał wyrównać w trzecim okresie, ale kolejka przecisnęła przeciwnika w dogrywce.

Prognozy dopasowania

Obaj rywale nie mają dużej motywacji, Lokomotiv prawdopodobnie pozostanie szósty. Przedostatnie miejsce Białorusinów również wygląda bezpiecznie, ponieważ główny konkurent gra słabo. Jarosław jest silniejszy od rywala i powinien wygrać bez żadnych problemów. Stawiamy na zwycięstwo gospodarzy z handicapem -1,5 bramek.

Bezpłatne prognozy na mecz Lokomotiv Dynamo Mińsk 13 lutego:

1,61
Autor prognozy: