Smaczna nagroda od BC 1xBid w wysokości 4000 rubli za rejestrację. I dajemy ci podwójną premię za kod promocyjny.

Bonus 8000 rubli za rejestrację w 1x

border=0

Program bonusowy znanego sklepu bukmacherskiego 1x jest bardzo zróżnicowany, zawiera kilka interesujących ofert, z których jedna to bonus powitalny w wysokości 4000 rubli za rejestrację w sklepie bukmacherskim, a kwota za kod promocyjny może wynosić 8000 rubli.

Kod promocyjny 1x

Kod promocyjny na dziś: 1xs_3968

Co daje kod promocyjny do rejestracji w 1xBet?

Bez kodu promocyjnego możesz uzyskać do 4000 rubli za rejestrację i pierwsze uzupełnienie konta gry. Jednak korzystając z naszego kodu promocyjnego, możesz zaspokoić kwotę bonusu do 8000 rubli.

Jak zdobyć bonus w 1stavka

Aby otrzymać tak hojną nagrodę, wystarczy zostać klientem 1xstavka , który ukończył pełną rejestrację (na stronie internetowej biura + w CUPIS + identyfikacja) i dokonać wpłaty w wysokości 100 rubli lub więcej. Możesz to zrobić za pośrednictwem wydziału, aplikacji mobilnej 1xstavka , oficjalnej strony bukmachera i przejść proces identyfikacji w CUPIS. Gdy tylko Twoje konto w BC i CUPIS zostanie połączone, bukmacher obliczy twoje pieniądze bonusowe (100% kwoty pierwszego depozytu).

Warunki użytkowania

  • Doładuj konto w wysokości od 100 do 4000 rubli
  • Środki bonusowe muszą zostać wykorzystane w ciągu 30 dni od ich otrzymania. Aby to zrobić, przewiń całą kwotę bonusu trzy razy na wyrażeniach o współczynniku 1,5 i wyższym. Ekspres powinien mieć nie mniej niż 3 zdarzenia.
  • Możesz otrzymać bonus powitalny od 1x Zakład tylko raz. W przypadku wykrycia przez gracza jakiegokolwiek oszustwa bukmacher ma prawo odmówić mu premii.

1xstavka Welcome Freebet to świetna okazja, aby sprawdzić swoje mocne strony i uzyskać atrakcyjne wygrane. W sumie 1xstavka ma kilka rodzajów bezpłatnych kodów promocyjnych:

  • Zarejestruj kod bonusowy
  • Darmowy kod zakładu
  • Ubezpieczenie zakładu na wypadek strat
  • Zwiększenie szans
  • I kupony na udział w losowaniach.

1) Gdzie wpisać kod promocyjny na stronie 1xstavka?

- Nasz kupon należy wpisać w oknie rejestracji w trakcie jego wypełniania.

2) Jeśli stracisz pieniądze bonusowe, czy środki zostaną pobrane z głównego konta gry?

- Jeśli spełniłeś wszystkie warunki i zasady dotyczące bonusów zakładów, przegrana nie wpłynie na saldo główne

3) Ile kosztuje kod promocyjny z 1 zestawu

- Kod bonusowy jest ważny przez cały 2019 r., Od momentu opublikowania na stronie.

4) Czy mogę odmówić udziału w programie bonusowym od 1x Zakładu?

- Możesz to zrobić na swoim koncie, korzystając z oficjalnej strony internetowej, aplikacji lub kontaktując się telefonicznie z pomocą techniczną.

5) Czy mogę ponownie użyć kodu promocyjnego podczas rejestracji na stronie 1xstavka.ru?

- Kod bonusowy może być używany wiele razy dla różnych kont.

6) Gdzie mogę znaleźć działający kod promocyjny?

- Możesz pobrać bezpłatny kod promocyjny z naszej strony internetowej lub z dowolnego innego źródła, kupić od zweryfikowanych osób lub na stronie internetowej samego bukmachera 1xstavka.ru.

7) Czy mogę otrzymać bonusy za kod promocyjny po rejestracji?

- Jest to możliwe tylko pod warunkiem, że masz nowe konto, na które nigdy nie dokonałeś wpłaty na konto, i jesteś zidentyfikowany w MCCIS.

8) Jak sprawdzić, czy prawidłowy kod promocyjny w 1stavka?

- Niestety, możesz sprawdzić tylko, czy kod promocyjny jest ważny w momencie rejestracji. Ważne jest również, aby podczas kopiowania kodu i wprowadzania odpowiedniego pola sprawdzić, czy nie ma żadnych dodatkowych znaków, na przykład spacji na końcu.