Zalecane
postaw zakład w tym biurze

Chelsea - Bournemouth. Prognozy na mecz 14.12.2019

border=0
Turniej: Premier League
Miejsce: Stamford Bridge (Londyn)
Data meczu: 14.12.2019
Piłka nożna Mistrzostwa Anglii. Premier League
Prognoza Współczynniki Podsumowanie
Licytuj P1 x P2 P1 x P2
18:00
1145822
Chelsea - Bournemouth
2)
Popieram ofertę
Wyraziłeś już swoją opinię na temat tego kursu
1,26 P1 1,26
Nie popieram licytacji
Wyraziłeś już swoją opinię na temat tego kursu
1
74%
19%
7%
0: 1

14 grudnia, w ramach 17 rundy Premier League, Chelsea będzie gościć Bournemouth na swoim boisku, rywale pokazali ostatnio słabe wyniki i będą zdeterminowani, aby zdobyć punkty.

Arystokraci w dobrym nastroju

Chelsea zbliży się do nadchodzącego meczu w dobrym nastroju, ponieważ w tym tygodniu drużyna weszła do play-off Ligi Mistrzów, pokonując Lille u siebie. Frank Lampard może być zadowolony ze swoich podopiecznych, jedno pośrednie zadanie na sezon zostało zakończone. Kolejnym zadaniem będzie dostanie się do czterech atomowych okrętów podwodnych, podczas gdy arystokraci również sobie z tym poradzą, utrzymując czwartą linię. Należy zauważyć, że ostatnio zespół stracił wiele punktów, przegrywając 3 mecze z ostatnich czterech. Dopóki londyńczycy mają margines bezpieczeństwa, prześladowcy mają 5 punktów straty. Klub ma również małe problemy kadrowe, nie będą grać z powodu kontuzji Girouda, Loftusa-Chika, Van Ginkela i Tomori, chociaż żadnego z nich nie można nazwać decydującym w składzie londyńczyków.

Wiśnie toczą się do strefy odlotów

Bournemouth wystartowało w tym sezonie całkiem nieźle i utrzymywało równowagę w środkowej tabeli, dopóki nie nadeszła seria porażek, która trwała 5 meczów z rzędu. Wiśnie spadły już na 16 miejsce, tylko punkt dzieli je od strefy spadkowej. Ponieważ klub nie ma tak dużej grupy silnych zawodników, natychmiast 7 rannych graczy stanowi duży problem. To ze stratami personelu wiele osób kojarzy najnowsze awarie klubu. Bournemouth jest silnym wojownikiem o silnej woli, zespół pokona te trudności i ostatecznie musi utrzymać pozwolenie na pobyt.

Spotkania osobiste

Przeciwnicy spotkali się trzy razy w zeszłym sezonie, Chelsea wygrała u siebie w Premier League - 2-0 i FA Cup - 1-0. Wiśnie udało się przekonująco zemścić na arenie - 4: 0.

Prognozy dopasowania

Cytaty z tej walki mogą być mylące, Chelsea jest naprawdę faworytem tego spotkania, ale londyński współczynnik sukcesu jest zbyt niedoceniany. Chociaż Bournemouth nie jest w najlepszej formie, wiśnie są niebezpieczne. Pamiętaj, że oba kluby mają problemy z personelem, zwłaszcza z wiśniami. Uważamy, że ten mecz ma wszelkie szanse, aby stać się produktywnym, sugerujemy więc obstawić więcej niż 3 bramki.

Bezpłatne prognozy na mecz Chelsea Bournemouth 14 grudnia:

1,66
Autor prognozy: