Zalecane
postaw zakład w tym biurze

Tottenham Hotspur - Middlesbrough: Prognozy na mecz 14.01.2020

border=0
Turniej: Puchar FA
Miejsce: Tottenham Hotspur Stadium (Londyn)
Data meczu: 14.01.2020
Piłka nożna Puchar FA
Prognoza Współczynniki Podsumowanie
Oceń P1 x P2 P1 x P2
23:05
1159215
Tottenham Hotspur - Middlesbrough
0
Popieram ofertę
Wyraziłeś już swoją opinię na temat tego kursu
1,25 P1 1,25
Nie popieram licytacji
Wyraziłeś już swoją opinię na temat tego kursu
0
74%
18%
8%
-

W Anglii wkrótce powrócą pary drużyn, które nie będą w stanie dowiedzieć się, kto jest silniejszy w pucharze podczas pierwszego spotkania na początku roku. Niespodziewanie Tottenham znalazł się wśród takich drużyn, którym nie udało się wygrać Middlesbrough przy pierwszej próbie. Czy drugie podejście odniesie większy sukces, czy też „rywale” stworzą problemy również dla „ostrogów” w Londynie? Udostępniamy bezpłatną prognozę dla tego meczu 14 stycznia 2020 r.

Tottenham znów przeżywa kryzys

„Ostrogi” jeszcze nie wygrały w nadchodzącym roku. Mecz z Liverpoolem nie był tak beznadziejny w ich występie. Chociaż Klopp narzekał, że jego totemy powinny zdobyć więcej punktów (chociaż Czerwoni ponownie wygrywali i zbliżyli się do upragnionego trofeum), Jose Mourinho miał więcej powodów, by przejąć jego głowę. Mecz z liderem Premier League pokazał, jak trudny jest Tottenham Hotspur bez Kane'a. Stworzyli wiele fajnych chwil, ale jak się okazało, nie było nikogo, kto by je zrealizował. Apoteozę tęskniła za zastąpieniem Lo Chelso za bramą po dośrodkowaniu z Orrier. Biorąc pod uwagę fakt, że Chelsea wygrała, opóźnienie londyńskiego klubu z czołowej 4 osiągnęło aż 9 punktów. Wygląda na to, że puchar staje się jedynym turniejem, w którym „ostrogi” będą miały szansę uratować sezon, zdobywając trofeum. A może „Specjalny” wolałby skupiać się na atomowych okrętach podwodnych?

Middlesbrough nie świeci, ale nie będzie po prostu z nim

Wydaje się, że „Rechniki”, a ten sezon nie będzie wśród tych, którzy awansowali do Premier League. Co więcej, pomimo legendarnej postaci Woodgate jako lokalnej legendy futbolu (pochodzącego z miasta, ucznia klubu, który dużo dla niego grał i zakończył tutaj swoją karierę), ale nadal, u Jonathana, wyniki są gorsze niż u Pyulisa. To prawda, że ​​mistrzostwa mają być oceniane pod koniec sezonu - Middlesbrough znacznie się powiększył zimą, a młody trener został nawet uznany za najlepszego menedżera grudnia. Teraz zespół ma serię bez porażek, która trwa już 6 meczów. Co więcej, Derby County opuścił porażkę w sobotę tylko dlatego, że Dwayne Holmes strzelił swojego gola już w czasie przerwy. Jest jednak mało prawdopodobne, aby rywale mieli czas na usunięcie zaległości w mistrzostwach - możesz skupić się na pucharze.

Poprzedni mecz

5 stycznia środkowy mistrzostwa zepsuł jeszcze bardziej fanów Mourinho i Tottenham i związał się z finalistą Ligi Mistrzów. Co więcej, po tym, jak opuścili Fletchera, gwiezdni goście również odzyskali - pomógł Lucasowi Mourze.

Prognozy dopasowania

„Ostrogi” mają pecha, chociaż ogólnie nie są złe. Drużyna musi się przedrzeć, a dlaczego nie w grze przeciwko środkowemu wieśniakowi słabszej dywizji?

Bezpłatne prognozy na mecz Tottenham Hotspur - Middlesbrough 14 stycznia.

1,89
Autor prognozy: