Zalecane
postaw zakład w tym biurze

Fiorentina - Atalanta: Prognozy na mecz 15.01.2020

border=0
Turniej: Puchar Włoch
Miejsce: Artemio Franchi (Florencja)
Data meczu: 15.01.2020
Piłka nożna Puchar Włoch
Prognoza Współczynniki Podsumowanie
Oceń P1 x P2 P1 x P2
17:00
1159993
Fiorentina - Atalanta
1
Popieram ofertę
Wyraziłeś już swoją opinię na temat tego kursu
1,27 12 1,27
Nie popieram licytacji
Wyraziłeś już swoją opinię na temat tego kursu
0
27%
27%
46%
-

We Włoszech ten tydzień będzie poświęcony pucharowi - zdecydowana większość wydarzeń z etapu 1/8 odbędzie się w ten weekend. Jedna z najciekawszych par spotka się na „Artemio Franchi” we Florencji - lokalna Fiorentina zmierzy się z Atalantą. Nasi czytelnicy mogą zapoznać się z ekskluzywną prognozą dla jednego z najciekawszych meczów 15 stycznia 2020 r.

Fiorentina kończy się niepowodzeniem w następnym sezonie z rzędu

„Fiołki” w niedzielę tutaj, w ramach Serie A, spotkały się z SPAL. I nawet z drużyną, która bezwarunkowo zajmuje ostatnie miejsce w tabeli z marną 12 punktami, wszystko może zakończyć się remisem i zerem. Ale w 82. minucie legioniści z Ameryki Łacińskiej pomogli: Pulgar znalazł przeniesienie Pezzela, ale Herman wciąż uderzył Etritusa Berishę. Ale nawet po tym Fiorentina pozostaje w dolnej jednej trzeciej tabeli, zdobywając tylko 21 punktów w 19 rozegranych meczach Calcho - wiele straciło podczas Montelli. Ale nawet obecny mentor, Yakini, nie oczekuje wiele. Uważany jest za przeciętnego specjalistę, który z reguły nie pracuje długo w klubach, które w Serie A nie zajmują więcej niż środek tabeli. Ale latem we Florencji rozmawiali prawie o Lidze Mistrzów ...

Atalanta jest już postrzegana jako jeden z liderów włoskiego futbolu

„Bergamaski” pojawiają się w Lidze Mistrzów. I tam udało im się uratować, dzięki silnej drugiej rundzie fazy grupowej, ogólnej ocenie ich występów w drodze, debiutując, awansując do play-off turnieju. Gian Piero Gasperini, w połączeniu z dobrze zorganizowanym serwisem selekcyjnym w Bergamo, stworzył interesujący zespół z własną rozpoznawalną strategią, zbudowaną na chęci dominacji, ataku we wszystkich meczach. Potwierdził to mecz przeciwko Interowi w Giuseppe Meazza. Tak, po dwóch kolejnych miażdżących zwycięstwach 5: 0 Atalanta ograniczył się tylko do remisu - ale przeciwko jednemu z liderów Calcho. Co więcej, była bardzo bliska pokonania „nerazzurri”, ale Muriel nie był w stanie zrealizować kary zarobionej przez Malinowskiego w 88 minucie - Handanowicz ponownie udowodnił, że jest mistrzem na 11 metrach.

Poprzednie mecze

We wrześniu Atalanta przegrała u siebie 0: 2, ale w ostatnich 10 minutach remisowała. Ilychich strzelił gola w 84. minucie, Kastan - i całkowicie w 95. minucie. Potwierdzili więc ciekawy trend: gospodarze nie przegrywają tutaj w 9 grach z rzędu.

Prognozy dopasowania

Fiorentina nie była szczególnie dobra przeciwko SPAL. Teraz będzie miała znacznie bardziej klasowego przeciwnika, któremu nie powinno przeszkadzać nawet zmęczenie podróżowaniem do Mediolanu do Interu.

Bezpłatne prognozy na mecz Fiorentina - Atalanta 15 stycznia.

2,25
Autor prognozy: