Główną cechą witryny jest wersja e-sportowa, dla której zapewniono jej własny projekt.

4,75

Melbet - przegląd zakładów MelBet

border=0
 1. Informacje ogólne
 2. Aplikacja Melbet
 3. Pobierz na Androida
 4. Pobierz na iOS
 5. Zarejestruj się bonusy
 6. Przegląd strony
 7. Zakłady na linię i na żywo
 8. Wsparcie

Informacje o bukmacherze

 • 2012 Ustanowiony w 2012 r
 • Российская Федерация Kraj Federacja Rosyjska
 • есть Językiem rosyjskim jest
 • EUR, USD, RUB, AZN, UAH Waluty rachunków EUR, USD, RUB, AZN, UAH
 • Systemy płatności
 • 9100 RUB Bonus za pierwszą wpłatę 9100 RUB
 • Aplikacja mobilna
 • есть Zakłady na żywo to
 • есть Transmisja wideo z meczów to
 • 0,1 EUR Minimalna oferta 0,1 EUR
 • варьируется Maksymalna stawka jest różna
 • 100 000 EUR Maksymalna wygrana 100 000 EUR
 • есть Wirtualny sport to
 • есть Torba jest
 • телефон, Live-чат, Email Telefon obsługi klienta , czat na żywo, e-mail
 • есть Dostępne są zakłady na żywo
 • есть Wersja mobilna to

Ogólne informacje o Melbet

Bukmacher Melbet rozpoczął działalność niedawno, a dokładniej w 2012 roku. Siedziba jest zarejestrowana w Wielkiej Brytanii, uzyskano również licencję na prowadzenie działalności. W 2014 roku MelBet został pełnoprawnym członkiem Pierwszej Samoregulacyjnej Organizacji Rosyjskich Bukmacherów.

To młode, ale bardzo obiecujące biuro, które koncentruje się nie tylko na zachodnich graczach, ale także na krajach Europy Wschodniej. Oprócz angielskiego oficjalna strona internetowa Melbet została przetłumaczona na kilka innych języków, w tym rosyjski.

Bukmacher Melbet oferuje swoim klientom bardzo duży wybór metod płatności. Obywatele krajów WNP mogą korzystać z kart bankowych i VISA, kart MasterCard, popularnych elektronicznych systemów płatniczych (Webmoney, Yandex.Money, QIWI, Moneta.ru, Skrill, Neteller, Bitcoin i innych), za pośrednictwem terminali, operatorów komórkowych (dla mieszkańców Rosji), przelewy bankowe i inne metody. Jako walutę gry konta używają dolarów, euro, rubli, a nawet manatów z Azerbejdżanu. Minimalna kwota depozytu wynosi 50 rubli lub równowartość tej kwoty. Środki na koncie gracza są natychmiastowe.

Podczas wypłacania środków konieczne będzie podanie prawidłowych danych paszportowych. Wniosek o wypłatę środków u bukmachera Melbet jest rozpatrywany niezwłocznie, a środki są wypłacane na określone przez Ciebie dane w ciągu 15 minut. Ten proces może potrwać nieco dłużej, jeśli używana jest karta bankowa (2-5 dni). Jednak w praktyce czas wypłaty z karty bankowej wynosi zwykle 1 minutę.

Aby rozpocząć obstawianie, musisz otworzyć konto w BC Melbet, po przejściu prostej rejestracji. Najpierw musisz znaleźć oficjalną stronę melbet com, przejdź do niej i przejdź przez proces rejestracji

Z czasem potrwa to dwie minuty, nie napotkasz żadnych trudności. Możesz to zrobić na trzy sposoby: używając telefonu, e-maila lub przycisku na jednej z sieci społecznościowych. Tworzenie kilku kont jest zabronione, w przeciwnym razie konto zostanie zablokowane, a środki na nim usunięte. To samo dotyczy innych nieuczciwych działań, które, nawiasem mówiąc, obejmują zakłady na różnych kontach z tego samego komputera, adresy IP

Bukmacher Melbet nie zapewnia premii powitalnej dla nowych graczy. Obecni klienci biurowi mogą skorzystać z bezpłatnej stawki. Każdy 101 zakładów będzie rodzajem freebet. Ponadto klienci bukmachera mogą wziąć udział w losowaniu smartfona i otrzymać premię za ekspres dnia. Możesz dowiedzieć się więcej o wszystkich tych promocjach w odpowiedniej sekcji na stronie internetowej Melbet.

Aplikacja mobilna Melbeth

Aplikacja mobilna Melbet z wygodnym interfejsem użytkownika pozwala obstawiać sport w dowolnym miejscu i czasie. Możesz dokonywać zakładów systemowych, pojedynczych lub ekspresowych, a także stawiać zakłady zarówno przed startem, jak i podczas zawodów. Możesz korzystać ze wszystkich dostępnych opcji po zainstalowaniu programu na telefonie komórkowym i przejściu prostej procedury rejestracji. Doładuj konto, śledź interesujące Cię wydarzenia, studiuj prognozy specjalistów i stawiaj swoje najbardziej dochodowe zakłady za pomocą aplikacji mobilnej Melbet.

100% pierwszego depozytu, do 7 tysięcy rubli - taka hojna oferta od Melbet oczekuje każdego nowicjusza. Dodatkowa premia za kod promocyjny ml_6295

Zdobądź bonus

Możesz pobrać aplikację Melbet na iPhone'a z iOS lub na smartfona z Androidem (Android) całkowicie bezpłatnie na oficjalnej stronie internetowej BC. W lewym górnym rogu znajduje się link do pobrania aplikacji mobilnej Melbet w sekcji mobilnej, wykonany w postaci ikony ze smartfonem. Pamiętaj, że musisz pobrać program z oficjalnych źródeł, aby uniknąć uszkodzenia plików apk i innych problemów.


 • Rozszerzenie pliku: apk
 • Rozmiar: 17,0 MB
 • System operacyjny : Android 4.1+ i nowszy.
 • Limit wieku: 18+ (hazard)
 • Język rosyjski: domyślnie
 • Najnowsza wersja: 44.0

Proces pobierania aplikacji na Androida jest bardzo prosty:

 1. Musisz przejść na oficjalną stronę BC Melbet lub innej działającej domeny
 2. Wybierz kategorię Pilarka mobilna
 3. Następnie kliknij link „Pobierz na Androida”.

W trybie automatycznym i całkowicie bezpłatnie system zainstaluje program na telefonie i utworzy ikonę na pulpicie. Wersja aplikacji 1.0 jest dostępna do pobrania na Androida.

Istnieje kilka opcji instalacji aplikacji do gier Melbet na smartfonie:

 1. Najłatwiejszą i najszybszą opcją jest pobranie aplikacji mobilnej Melbet bezpośrednio na telefon i rozpoczęcie procesu instalacji na tym urządzeniu.
 2. Pobierz pliki na laptopa lub komputer osobisty, a następnie użyj kabla lub Wi-Fi, aby przenieść je na smartfon.

Użytkownik wybiera najbardziej odpowiednią opcję instalacji na Androidzie. Warto zauważyć, że aplikacja mobilna jest kompatybilna z urządzeniami, które mają system operacyjny Android w wersji 4.1 i wyższej.


 • Rozszerzenie : ipa
 • Rozmiar : 95,4 MB
 • System operacyjny : iOS 9.3 lub nowszy, kompatybilny z iPhone, iPad, iPod Touch
 • Wersja aplikacji : 8.1
 • Język rosyjski: domyślnie

Proces instalacji programu na iPhonie różni się od urządzenia na Androidzie. Ostatnio firma Apple zakazała instalowania programów bezpośrednio na urządzeniu, omijając App Store.

Teraz możesz pobrać Melbet na iOS tylko z oficjalnego sklepu, ale jest jedna funkcja. Ponieważ nie wszystkie kraje będą w stanie znaleźć aplikację na wniosek władz, jeśli bukmacher nie posiada licencji, aplikacja nie będzie dostępna w App Store w tym kraju.

Aby pobrać Melbet na iPhone'a, potrzebujesz:

 1. Przejdź do sekcji ustawień smartfona w sekcji iTunes Store.
 2. Kliknij swój Apple ID, a następnie w oknie, które zostanie otwarte, kliknij „Wyświetl”. Jeśli nie używasz identyfikatora Apple ID, musisz się na nim zalogować.
 3. Następnie przejdź do kraju / regionu i zmień region na inny.
 4. Następnie możesz przejść do App Store i pobrać wersję Melbet na iOS.

Aplikacja jest kompatybilna z urządzeniami iPhone 4, 4S, 5, 5S, 6, 6S, 7, 8, X i nowszymi. Wersja 1.0 jest dostępna do pobrania na iPhone'a.


Po zainstalowaniu aplikacji mobilnej Melbet musisz przejść prostą procedurę rejestracji lub zalogować się do systemu przy użyciu danych osobowych, które zostały użyte do wejścia na oficjalną stronę BC. Interfejs i funkcjonalność są prawie identyczne dla smartfonów z Androind i Iphone. Programiści oferują wiele opcji uzupełniania salda gry: możesz przenosić środki z portfela elektronicznego lub karty bankowej.

Należy pamiętać, że metoda wybrana do uzupełnienia konta będzie dalej używana do wypłaty gotówki z depozytu.

Podczas rejestracji lub uzupełniania depozytu administratorzy biur oferują klientom aplikację mobilną Bonus w wysokości 100% kwoty pierwszego depozytu.


Mobilna wersja bukmachera Melbet jest dostępna dla smartfonów / tabletów z systemem operacyjnym Android i oprogramowania dla Apple iPhone z IOS. Ponadto użytkownicy mogą zwracać uwagę na witrynę mobilną, która automatycznie dostosowuje się do dowolnego urządzenia. Przedstawiciele bukmachera są zainteresowani zwiększeniem liczby odwiedzających. Dlatego szybko zareagowali na rosnącą popularność zakładów mobilnych i byli w stanie zapewnić swoim potencjalnym klientom idealne warunki do obstawiania.

Ważne : wnioski Melbet zawierają obejście oficjalnej blokady witryny, co jest sprzeczne z przepisami Federacji Rosyjskiej. Pobierając i instalując aplikacje, jesteś odpowiedzialny za swoje działania.


Funkcjonalność, prostota i dostępność to główne zalety działającej aplikacji mobilnej Melbet. Bardziej szczegółowo, wśród zalet można zauważyć:

 1. Możliwość szybkiego uzupełnienia salda i wypłaty środków z konta w BC.
 2. Dostępność zakładów na żywo.
 3. Po pobraniu i zainstalowaniu aplikacji mobilnej Melbet użytkownicy mogą obstawiać przed rozpoczęciem wydarzenia sportowego.
 4. Kontakt operacyjny z obsługą klienta. Operatorzy pracują przez całą dobę, natychmiast odpowiedzą na wszystkie pytania użytkowników, pomogą zrozumieć funkcjonalność.
 5. Duży zestaw wygodnych narzędzi do analizy twoich działań. Możesz zobaczyć wszystkie postawione zakłady, studiować statystyki wygranych.

Jeśli przeprowadzimy analizę porównawczą z konkurującymi BC, wówczas aplikacja mobilna Melbet ma również wiele zalet. Programiści regularnie publikują aktualizacje, co pozwala im zagwarantować stabilność. Ciągle dodawane są nowe opcje, aby ułatwić pracę użytkownikom.


W przeciwieństwie do innych popularnych bukmacherów, Melbet nie opracował własnej przeglądarki i zalecamy korzystanie z przeglądarki OPERA w celu uzyskania dostępu do strony, link do pobrania znajduje się w sekcji z aplikacjami mobilnymi.

Dla fanów zakładów na stacjonarnych komputerach bukmacher Melbet opracował własny program ułatwiający dostęp do funkcji BC. Aplikacja jest odpowiednia dla wersji Windows XP, Vista, 7, 8, 10 i jest pobierana bezpłatnie bezpośrednio z oficjalnej strony. Dzięki temu można zarejestrować nowego użytkownika. Jeśli nie masz jeszcze konta, uzupełnij i wypłać środki. Program na PC znacznie przyspieszy pracę z Line i Live i ma na celu zmniejszenie ruchu.

Bukmacher dba o swoich użytkowników, dlatego opracował aplikację dla systemu Mac OS. Zasadniczo ma dokładnie taką samą funkcjonalność jak wersja dla systemu Windows.


Wśród zalet aplikacji na smartfony i PC Melbet można wyróżnić dostępność transmisji na żywo i przedpremierową, dużą liczbę rodzajów wydarzeń sportowych, możliwość uzupełnienia salda i wypłacenia środków z konta. Jeśli chodzi o wady, tutaj powinniśmy podkreślić brak transmisji online, a także zbyt niewygodną lokalizację linków do odpowiednich sekcji. Jeśli nie chcesz pobierać żadnego dodatkowego oprogramowania, wersja mobilna witryny będzie dla Ciebie odpowiednia.

Bonusy przy rejestracji w BC Melbet

Bukmacher Melbet aktywnie rozwija swój program bonusowy, aby przyciągnąć nowych graczy. Dlatego od 2018 roku bukmacher wprowadził system premiowy dla nowych i istniejących graczy. Następnie szczegółowo przeanalizujemy wszystkie bonusy, warunki ich otrzymania i sposób ich wykorzystania. Bukmacher ma również system kodów promocyjnych, za które gracz otrzymuje dodatkową nagrodę

Bonus przy rejestracji w Melbet - 100 EUR od pierwszego depozytu.

Jak zdobyć: Każdy nowy gracz zarejestrowany w Melbet otrzymuje bonus 100% od uzupełnienia pierwszego depozytu na konto bonusowe. Minimalna kwota wynosi 1 EUR, maksymalna to 100 EUR. Oznacza to, że jeśli uzupełnisz swoje konto kwotą 80 EUR, kolejne 80 EUR dodatkowo wprowadzi twoje konto bonusowe. Ważne: zalecamy dokonanie pierwszego doładowania konta w wysokości 100 EUR, aby uzyskać maksymalną premię. Aby się zarejestrować, musisz znaleźć oficjalną stronę internetową melbet.

Warunki : Pierwszą rzeczą, na którą powinieneś zwrócić uwagę, jest to, że bonus wypali się po 30 dniach, jeśli go nie postawisz. Bonus ten można wykorzystać tylko przez pięciokrotne zwiększenie ekspresu. Ponadto każdy ekspres powinien składać się z co najmniej 3 zdarzeń o minimalnym współczynniku 1,4.

Bukmacher Melbet daje wszystkim graczom darmowy zakład w wysokości 30 EUR na zakłady ekspresowe. 20 za zakłady na stronie i 10 za zakłady za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Główne cechy tych bonusów:

 • Bonus jest dodawany przy uzupełnianiu konta o 10 EUR
 • Uzupełniona kwota (10 EUR, którą rzuciłeś) musi zostać postawiona na wydarzenie z marginesem co najmniej 1,5
 • Freebet (20 EUR) musi zostać obstawiony na 3 wydarzenia w ekspresie minimum 4 o współczynniku co najmniej 1,4.
 • Freebet w aplikacji mobilnej (10 EUR) można zrealizować tylko za pośrednictwem aplikacji Melbet, z wyraźnymi warunkami jak w poprzednim akapicie.
 • Data ważności bonusu 7 dni
 • Tylko dla nowych graczy u bukmachera Melbet
 • Nie kumuluje się z innymi premiami.

Przegląd oficjalnej strony internetowej Melbet

Strona bukmachera Melbet, choć nie świeci jasnymi kolorami lub super pięknym designem, ale jednocześnie jest dość prosta, zrozumiała, łatwa w nawigacji i zwięzła. Pomimo pozornej prostoty konstrukcja zasobu czyni go eleganckim i stylowym.

Warto zauważyć ciekawy układ. Jeśli zmienisz biały przycisk „eSport” na górze strony w pobliżu logo biura, zobaczysz zupełnie inny styl - dla fanów eSportu. Muszę powiedzieć, że to rozwiązanie wygląda świetnie i oryginalnie.

W centralnej części znajdują się popularne spodziewane wydarzenia, po lewej stronie znajduje się lista wydarzeń sportowych i innych, po prawej kupon do gry, w którym po kliknięciu współczynnika pojawia się wydarzenie o wybranym wyniku. Możesz także wyświetlić historię poprzednich zakładów w kuponie Melbet.

Na górnym panelu znajdują się różne ustawienia strony internetowej BK Melbet, na przykład wybór języka i formatu współczynników, ustawienie czasu. Nieco niżej można zobaczyć małe jednostki reklamowe, w których bukmacher oferuje szybki zakład na najciekawsze mecze. Banery reklamowe instytucji, które mówią o niektórych ofertach BC Melbet, idealnie pasują do ogólnego wnętrza.

Wszystkie operacje wpłaty i wypłaty środków w Melbet są przeprowadzane w zakładce „Płatności”.

Ponadto można wyświetlić historię salda i swój profil. Obok „Płatności” jest sekcja „Na żywo”, w której można postawić zakład w czasie rzeczywistym, „Wyniki”, w której łatwo jest znaleźć pożądany mecz i dowiedzieć się o jego wyniku.

Oprócz zakładów sportowych możesz spróbować szczęścia w tak niezwykłej sekcji Melbet, jak BetGames.TV. Tutaj przyjmowane są gry karciane, bingo, koło fortuny. Wszystkim tym odmianom hazardu towarzyszy doskonałe malowanie, a obieg jest transmitowany na żywo w czasie, co pozwala również na obstawianie w trybie na żywo.

Jeśli masz już dość zakładów i chcesz odpocząć od nich, skorzystaj z dodatkowych usług bukmachera: bingo, Lucky Line, Golden Race, Keno.

Zakłady na linię i na żywo BC Melbet

Witryna Melbet ma dość duży wybór wydarzeń; jest coś, co można postawić nawet najbardziej wybrednemu klientowi. Łącznie w linii reprezentowanych jest 25 sportów plus stawki długoterminowe. Każde dopasowanie ma obraz na dużą skalę. Wystarczy kliknąć konkretny mecz, aby otworzyć całą listę wyników, które można sortować według rynku, na przykład według głównych wyników, zakładów czasowych, zakładów specjalnych itp. Tylko na Melbet są sporty, o których wielu nawet nie słyszało, lub które nie są bardzo popularne w WNP. Na przykład tutaj możesz obstawiać zakłady na pesapallo, squash, netball, rzucanie, surfing, żużel itp.

Melbet BC zapewnia możliwość obstawiania nie tylko sportu, ale także polityki, show-biznesu, różnych konkursów, w tym Eurowizji, zakłady są akceptowane nawet w imieniu noworodka w rodzinie królewskiej. W dużych ilościach na Melbet prezentowane są również zakłady na żywo. Tutaj możesz znaleźć mecze i postawić na nie zakłady, które nie są reprezentowane w innych biurach, nawet tych najbardziej popularnych. Proponowany obraz jest dość godny i różnorodny. Dla tego przedmiotu bukmacher to tylko duży plus.

Zwracamy również uwagę na szybkość aktualizacji cytatów, są one natychmiast podświetlane w innym kolorze, co jest bardzo wygodne. Zakłady są przyjmowane niemal natychmiast. Melbet jest jednym z liderów rynku WNP pod względem liczby transmisji wideo meczów, na które akceptowane są zakłady. Jest tu tak wiele strumieni!

Melbet wypada korzystnie w porównaniu z innymi biurami o naprawdę wysokich notowaniach. Wystarczy powiedzieć, że faworyci, nawet w meczach u siebie, są doceniani przez kuszące szanse. A jeśli różnica w sile rywali nie jest tak duża, wówczas współczynniki z reguły wynoszą około 1,9-2,4. Cóż, przy równych szansach dość często można znaleźć oferty na poziomie 2,7-2,7.

Granice bukmachera są bardzo wysokie i podoba się to. Maksymalna wielkość zakładu jest ustalana przez instytucję i zależy od kilku czynników. Ale możesz wygrać jednym zakładem na milion rubli! Есть мобильная версия сайта melbet mobi, при переходе на которую игроки могут делать то же, что и на основном сайте букмекера. Также этот букмекер предлагает мобильные приложения для Android и iOS.

Служба поддержки Мелбет

Служба поддержки бк Melbet доступна в круглосуточном режиме. При возникновении любых вопросов Вы можете обратиться за помощью к консультантам. Сделать это можно различными способами, выбрав наиболее удобный для Вас: