Zalecane
postaw zakład w tym biurze

Inter - Cagliari: Prognozy na mecz 14.01.2020

border=0
Turniej: Puchar Włoch
Miejsce: Giuseppe Meazza (Mediolan)
Data meczu: 14.01.2020
Piłka nożna Puchar Włoch
Prognoza Współczynniki Podsumowanie
Oceń P1 x P2 P1 x P2
22:45
1159203
Inter - Cagliari
0
Popieram ofertę
Wyraziłeś już swoją opinię na temat tego kursu
1,36 P1 1,36
Nie popieram licytacji
Wyraziłeś już swoją opinię na temat tego kursu
0
68%
20%
12%
-

We Włoszech, w nowym tygodniu, pierwszym dużym wydarzeniem będzie puchar 1/8. Pierwsza gra w tej rundzie już się odbyła, ale nadal zdecydowana większość walk odbędzie się we wtorek. Jeden z pierwszych, którzy zagrali w Inter z Cagliari. Czy goście będą mogli tworzyć problemy dla wielkiego? Oferujemy prognozę tego meczu na 14 stycznia 2020 r.

Inter w nowym sezonie stał się pełnoprawnym grandem

Neradzurri zawsze był najbardziej ambitnym klubem. Ale był nawet czas, kiedy nie mogli nawet dostać się do Ligi Mistrzów. Okazało się, że dodaje do Spalletti, który dwa razy z rzędu utrzymał je w pierwszej 4. W ramach Comte nastąpił nowy krok naprzód. Antonio ze swoim zespołem pewnie spędził pierwszą część sezonu w Serie A, ale jednocześnie ciągle domagał się podpisania nowych graczy w styczniu. Jeszcze ich tam nie ma - chyba że Gabigol wrócił z najmu do Flamengo, gdzie pokazał się doskonale. Twierdzenia „hrabiego” nie są jednak bezzasadne. Niemniej jednak jego totemy zdołały wylecić z Ligi Mistrzów po fazie grupowej, potwierdzając, że istnieje wystarczająca liczba czynników, w których można dodać „czarno-niebieski”. Jest to jednak klub włoski, więc może pragmatycznie porzucić „drugi front” w europejskich rozgrywkach. I jeszcze bardziej chętny do rozstania się z filiżanką.

Cagliari stopniowo spada

„Sardyńczycy” w sobotę grali już w sobotę z drużyną z tego samego miasta - Mediolanu. I znowu tak naprawdę nic nie pokazali, trzymając tylko 1 połowę. Już w 46. minucie zanotowano młodego Rafaela Leau, a następnie Zlatan Ibrahimović zdobył pierwszą bramkę po powrocie do Serie A. Dotyczy to totemów Rolando Marana już czwartej porażki z rzędu, choć z trudnymi przeciwnikami - zanim byli Rossoneri, Lazio i Juventus. Z powodu tego czarnego paska Cagliari traci coraz więcej miejsc w tabeli. „Wyspiarze”, pewnie chodzący przez cały kwartet wiodący jesienią, ryzykują, że całkowicie opuszczą strefę Eurocup po wynikach kolejnych 1-2 rund mistrzostw Włoch.

Poprzednie mecze

Na początku września drużyny grały na boisku Cagliari. Następnie wyróżnili się strzelcy obu klubów, Joao Pedro w Cagliari i Lautaro Martinez z Lukaku w Interie. W rezultacie Nerazzurri wygrał 2-1. W sumie Grand Milan ma 5 zwycięstw w ostatnich 6 bezpośrednich spotkaniach.

Prognozy dopasowania

Oba kluby są bardziej zaangażowane w Serie A, gdzie walczą o najwyższe miejsca w ostatnich latach. Dlatego mogą wykazywać chłodne podejście do pucharu.

Bezpłatne prognozy na mecz Inter - Cagliari 14 stycznia.

1,76
Autor prognozy: