Bonus powitalny Parimatch będzie wspaniałą nagrodą dla każdego nowego klienta ukraińskiego bukmachera

Bonus za rejestrację do 50 $ od Pari-Match

border=0

Wielu bukmacherów nagradza nowych klientów atrakcyjnymi premiami. Parimatch , który daje każdemu nowo zarejestrowanemu użytkownikowi bonus powitalny, którego maksymalny rozmiar może wynosić 50 USD, nie odstąpił . Zdobycie go jest łatwe!

Warunki i zasady

Aby to zrobić, po rejestracji, w ciągu 7 dni, aby uzupełnić konto w wysokości ponad 10 dolarów. Pamiętaj, że pierwszy depozyt dokonany przez nowego gracza jest uważany za promocyjny. Bonus od pierwszego depozytu od Parimatch wynosi 100% kwoty depozytu, pieniądze zostaną przelane w ciągu trzech dni od pierwszego uzupełnienia konta. Przy maksymalnym uzupełnieniu możesz otrzymać premię rejestracyjną od Parimatch w wysokości 2500 rubli dla Rosji, 1000 UAH dla mieszkańców Ukrainy lub 50 USD w równowartości Twojej waluty za obstawianie wydarzeń sportowych.

Jak korzystać i odzyskać

Środki bonusowe można wypłacić tylko poprzez odtworzenie: w tym celu gracz musi postawić całą kwotę dziesięć razy na wydarzenia o współczynniku 1,5 lub większym. Warto zauważyć, że gracz może skorzystać z bonusu tylko podczas rejestracji w zakładach sportowych: podczas próby transferu pieniędzy do kasyna, pokera lub BetGames, Parimatch zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia bonusu przez gracza. Możesz skorzystać z oferty bonusowej z BC Parimatch tylko raz.

Środki bonusowe są przyznawane w ciągu 24 godzin od rejestracji i pierwszego doładowania w Parimatch.

Bonus powitalny Parimatch będzie wspaniałą nagrodą dla każdego nowego klienta ukraińskiego bukmachera. Zostaw swoją opinię na temat bukmachera i programów bonusowych.