Zalecane
postaw zakład w tym biurze

Syberia - Soczi. Prognozy na mecz 13.02.2020

border=0
Turniej: KHL
Miejsce: Sibir-Arena (Nowosybirsk)
Data meczu: 13.02.2020
Hokej KHL
Prognoza Współczynniki Podsumowanie
Oceń P1 x P2 P1 x P2
15:30
1185175
Syberia (Nowosybirsk) - Soczi
0
Popieram ofertę
Wyraziłeś już swoją opinię na temat tego kursu
1,25 12 1,25
Nie popieram licytacji
Wyraziłeś już swoją opinię na temat tego kursu
0
47%
26%
27%
2: 3

13 lutego rozegranych zostanie 11 meczów w ramach sezonu regularnego KHL. Syberia i Soczi otworzą program dnia gry; proponujemy naszą prognozę dla ich sprzeciwu.

Syberyjczycy nie powinni przestać grać

W pierwszej grze po przerwie Syberianie wydawali się zbyt zrelaksowani. Zespół zaakceptował zmotywowaną Kunlun i przegrał 0-3. Drugi okres był decydujący, którego gospodarze zawiedli, tracąc w nim wszystkie trzy cele. Syberia pozostaje piąta na Wschodzie i oczywiście zagra w play-offach, różnica od szóstej linii to tylko dwa punkty, ale nadal jest gra w rezerwie. Syberyjczycy grają w tym sezonie bardzo dobrze zorganizowani i mogą stwarzać problemy nawet dla najsilniejszych klubów. W fazie playoff ten klub nie będzie łatwy w obsłudze.

Mieszkańcy Soczi muszą czerpać jak najwięcej z siebie

Jeśli niektóre kluby na koniec sezonu regularnego mogą zwolnić, Soczi powinien grać maksymalnie. Drużyna jest dziewiąta na Zachodzie, za cenioną ósmą linią o 5 punktów i ma grę w rezerwie. Szanse na play-off nie są tak duże, ale są one, musisz walczyć do końca, a ósma torpeda nie jest w najlepszej formie. Bardzo ważny dla ekipy Soczi był ostatni mecz z jednym z jej bezpośrednich konkurentów - Vityazem. Lamparty przegrywają w dogrywce z wynikiem 2: 1, tracąc szansę na zmniejszenie dystansu do konkurencji. Soczi próbuje dogonić rywali i wygrał 2 z 3 ostatnich walk, ale może być za późno.

Spotkania osobiste

Dopiero gdy rywale przeszli w tym sezonie, Syberia była w stanie wygrać z wynikiem 4: 1.

Prognozy dopasowania

Dokładna prognoza meczu na Syberii - Soczi jest dość trudna. Jeśli chodzi o motywację, zwycięstwo jest bardziej konieczne dla gości, ale Syberyjczycy nie są chętni do zajmowania piątego miejsca na konferencji. Spodziewamy się interesującego i nieprzewidywalnego cięcia z dużą ilością zdobytych bramek. Nasza prognoza to łącznie ponad 4,5 celów.

Bezpłatne prognozy dla meczu Siberia Sochi 13 lutego:

2,14
Autor prognozy: