Zalecane
postaw zakład w tym biurze

Epinal - Saint-Etienne: Prognozy na mecz 13.02.2020

border=0
Turniej: Puchar Francji
Miejsce: Stud Marcel Pico (Nancy)
Data meczu: 13.02.2020
Piłka nożna Puchar Francji
Prognoza Współczynniki Podsumowanie
Oceń P1 x P2 P1 x P2
23:00
1185206
FC SAS Epinal - Saint-Etienne
0
Popieram ofertę
Wyraziłeś już swoją opinię na temat tego kursu
1,175 2X 1,175
Nie popieram licytacji
Wyraziłeś już swoją opinię na temat tego kursu
0
19%
26%
55%
1: 2

We Francji etap ćwierćfinałowy w pucharze rozpoczyna się od pojedynku z udziałem słabszych z 4. ligi. A harmonogram zakończy się w tym samym meczu: w czwartek skromny Epinal otrzyma Saint-Etienne. Właściciele stworzyli kilka wrażeń - czy powinienem czekać na kolejne, najgłośniejsze? Autorzy strony przygotowali indywidualną prognozę meczu 13 lutego 2020 roku.

Epinal już kilka razy skoczył nad głowę

„SAS” to prawdziwy mistrz Francji. To tylko na poziomie amatorskiego futbolu, aw Lidze 1 nie wydano ani jednego roku z prawie 80 w całej historii tego zespołu. Tak, a na 2. poziomie Epinal Division jest dość rzadkim gościem. Częściej gra w mistrzostwach narodowych lub, jak jest teraz, nawet na poziomie 4. najpotężniejszej ligi. I tam Epinal nie robi na razie imponującego wrażenia: tylko 23 punkty po 17 spotkaniach, czyli 2 razy mniej niż liderzy ich grupy. Ale jasne jest, że teraz SAS ma bezwarunkowy priorytet - to jest kielich. Okazało się, że minęło 5 przeciwników. Wszystko zaczęło się od podania Sochaux, ale główną sensacją był 29 stycznia, kiedy pół-amatorowi udało się pokonać wicemistrz kraju, Lille. Bohaterem był młody napastnik Crasso, który był odpowiedzialny za podwójnego.

Saint-Etienne nie ma już formy

„Zielone” coś całkowicie straciło nastrój podczas ostatnich walk. Uczestnik Ligi Europy (mimo że Francuzi opuścili rundę grupową i nie zdołali pokonać debiutanta, ukraińskiej Aleksandrii) ma teraz 28 punktów po 24 rundach - dla porównania Nima, który chodzi niebezpiecznym „tyłkiem” na 18. miejscu, jest tylko 4 mniej. Saint-Etienne przegrał trzy razy z rzędu, aw ostatnich 10 spotkaniach ligi 1. Stefanua stała się miejscem na czara. W Pucharze Ligi wszystko zakończyło się 1-6 z PSG. Ale w innym jak dotąd turnieju okazuje się znacznie bardziej udany. To prawda, że ​​do tej pory tylko 3 przeciwników zostało pokonanych, a tylko ostatni był naprawdę poważny: Monako, który został pokonany 1: 0 na „Louis II” dzięki jedynej bramce Denisa Buanga, który jest również najlepszym strzelcem mistrzostw z 7 bramkami twój klub.

Poprzednie mecze

Nie było ich wcześniej - co nie jest zaskakujące, biorąc pod uwagę fakt, że zespoły reprezentują różne dywizje.

Prognozy dopasowania

Epinal okazał się całkiem niezły, jednocześnie dobrze uzupełniając swój budżet. Saint-Etienne musi się wykazać przynajmniej w kielichu.

Bezpłatne prognozy na mecz Epinal - Saint-Etienne 13 lutego.

1,64
Autor prognozy: