Zalecane
postaw zakład w tym biurze

Moguncja - Borussia Dortmund. Prognozy na mecz 14.12.2019

border=0
Turniej: Bundesliga
Miejsce: Opel Arena (Mainz)
Data meczu: 14.12.2019
Piłka nożna Mistrzostwa Niemiec. Bundesliga
Prognoza Współczynniki Podsumowanie
Oceń P1 x P2 P1 x P2
17:30
1145812
Mainz-05 - Borussia Dortmund
0
Popieram ofertę
Wyraziłeś już swoją opinię na temat tego kursu
1,175 2X 1,175
Nie popieram licytacji
Wyraziłeś już swoją opinię na temat tego kursu
2)
17%
24%
59%
0: 4

Niemal każdy mecz w Bundeslidze ma intrygę i pochodzenie, w takich mistrzostwach nie ma mijanych meczów. Oferujemy prognozy dla meczu pomiędzy Moguncją a Borussią Dortmund, który odbędzie się 14 grudnia.

Nieprzewidywalny Moguncja

Mainz w ostatnich sezonach nie zaskakuje wysokimi wynikami, klub jest głównie w drugiej połowie tabeli. Teraz zespół zajmuje 13 miejsce w Bundeslidze. Klub ma absolutnie najgorszą obronę w mistrzostwach Niemiec, stracił 34 gole w 14 meczach, strzelając tylko 20. Odległość do strefy niebezpiecznej wynosi tylko trzy punkty, więc klub musi walczyć o przetrwanie. Ciekawostką jest to, że Mainz jest jedyną drużyną Bundesligi, która jeszcze nie zremisowała w tym sezonie.

Trzmiele mają pozytywny impuls

W tym tygodniu trzmielom udało się włamać do play-offów Ligi Mistrzów, co było wielką radością, ponieważ nie wszystko zależało od zespołu. Dortmund pokonał Slavię - 2: 1 i kibicował Barcelonie, aby nie przegrać z Interem. Katalończycy całkowicie pokonali klub Mediolan 2-1. W mistrzostwach Borussia nadal zajmuje trzecie miejsce, z 5 punktami straty do lidera, czyli kolejna Borussia z Mönchengladbach. Trzmiele mają bardzo mocny i młody skład, najważniejsze jest utrzymanie stabilności wyników.

Spotkania osobiste

Ostatnie walki między tymi drużynami miały miejsce w poważnej walce. W ubiegłym sezonie trzmiele pokonały Mainz dwukrotnie z takim samym wynikiem 2: 1.

Prognozy dopasowania

Gracze z Dortmundu grają na wyjeździe i dlatego są faworytami nadchodzącego spotkania. Totemy Lucien Favre jest teraz w dobrym nastroju po Lidze Mistrzów, co powinno pomóc piłkarzom osiągnąć pożądany wynik. Wierzymy, że różnica w klasie w nadchodzącym meczu będzie oczywista, proponujemy czyste zwycięstwo Borussii Dortmund.

Bezpłatne prognozy na mecz Mainz Borussia Dortmund 14 grudnia:

1,65
Autor prognozy: