Zalecane
postaw zakład w tym biurze

Blackpool - Reading: Prognozy na mecz 14.01.2020

border=0
Turniej: Puchar FA
Miejsce: Bloomfield Road (Blackpool)
Data meczu: 14.01.2020
Piłka nożna Puchar FA
Prognoza Współczynniki Podsumowanie
Oceń P1 x P2 P1 x P2
22:45
1159205
Blackpool FC - Reading
0
Popieram ofertę
Wyraziłeś już swoją opinię na temat tego kursu
1,375 1X 1,375
Nie popieram licytacji
Wyraziłeś już swoją opinię na temat tego kursu
0
41%
30%
29%
0: 2

Puchar FA jest jednym z najstarszych turniejów piłkarskich naszych czasów i, oczywiście, ma w nim wiele tradycji. Jeden z nich zaleca, w przypadku remisu, zorganizowanie powtórki poprzez wymianę pól. Stało się tak zarówno w parze Blackpool, jak i Reading, a oni ponownie dowiedzą się o związku, teraz na polu „mandarynki”, we wtorek. Kto będzie następny? Prognozujemy decydujący mecz 14 stycznia 2020 roku.

Blackpool może skupić się na filiżance

„Tangeriny” są znane ze swojego złotego okresu po drugiej wojnie światowej, kiedy legendarny Stanley Matthews grał w ich składzie, a klub zdobył Puchar Anglii. Wielu młodszych fanów piłki nożnej pamiętało lekkomyślną drużynę „Ollie” Holloway, która na początku dekady hałasowała około roku w Premier League i do ostatniej walki walczyła o przetrwanie, nie rezygnując ze swojego stylu ataku. Jednak teraz Blackpool jest tylko środkowym chłopem w Lidze 1, trzecim w rankingu ligi angielskiej. Zakończył sezon na 9. miejscu w 2019 roku, a teraz ma również niewielkie szanse na złapanie w strefie playoff - boleśnie słabe wyniki, szczególnie zimą. Pozostaje spróbować udowodnić swoją pozycję w pucharze, w którym 2 przeciwnikom udało się przedostać i nie stracić 10 dni temu na drodze.

Czytanie w tym roku wyraźnie dodane

„Rojaliści” w ubiegłym sezonie prawie wyfrunęli z Mistrzostw - wtedy zespół zakończył sezon na 20. miejscu. Klub był w gorączce tej jesieni, w wyniku czego Mark Bowen został menadżerem - znanym piłkarzem w przeszłości (Tottenham, Norwich, kilka innych klubów i ponad 40 meczów dla drużyny Walii). Chociaż wcześniej 56-letni specjalista miał skąpe doświadczenie w samodzielnej pracy, pod jego szyldem Reading zaczął dodawać, zwłaszcza w grudniu. Możliwe, że przed wiosną zostanie nawet pretendentem do miejsca w strefie playoff. Skład nie jest zły, są też ciekawi legioniści, tacy jak młody Rumuński George Puskas lub Charlie Adam, jak na ironię, lider właśnie tego „Blackburn Holloway”.

Poprzedni mecz

4 stycznia kluby grały na Madeiski. Czytanie strzelił dwa gole, ale dzięki współpracy ich obecnych liderów Delfonzo i Nyandyue, z których każdy miał bramkę i podanie, udało się zremisować pojedynek. I w ogóle była szansa na wygraną, ale strzelec z Wybrzeża Kości Słoniowej z wynikiem 2-2 nie zdołał wykonać kary.

Prognozy dopasowania

Drużyny zadowolone z dobrej piłki nożnej w pierwszym meczu. I wydaje się, że nikt też nie chce scalić odpowiedzi - czekamy również na bramki od tej pary.

Bezpłatne prognozy na mecz Blackpool - Reading 14 stycznia.

2,01
Autor prognozy: