Zalecane
postaw zakład w tym biurze

Lille - Montpellier. Prognozy na mecz 13.12.2019

border=0
Turniej: League 1
Miejsce: Pierre Morois (Villeneuve d'Ask)
Data meczu: 13.12.2019
Piłka nożna Mistrzostwa Francji. League One
Prognoza Współczynniki Podsumowanie
Oceń P1 x P2 P1 x P2
22:45
1145015
Lille - Montpellier
0
Popieram ofertę
Wyraziłeś już swoją opinię na temat tego kursu
1,2 1X 1.2
Nie popieram licytacji
Wyraziłeś już swoją opinię na temat tego kursu
0
51%
31%
18%
2: 1

Zwracamy uwagę na prognozę meczu Lille - Montpellier, rywale zagrają między sobą 13 grudnia w ramach 18. rundy francuskiej ligi 1.

Psy mogą skoncentrować się na mistrzostwach

W tym tygodniu psy ukończyły fazę grupową Ligi Mistrzów, gdzie bezpiecznie zajęły ostatnie miejsce w swoim kwartecie, zdobywając tylko punkt. W ostatnim meczu Lille przegrała podczas wizyty w zmotywowanej Chelsea - 2: 1. Nie należy krytykować zespołu za słabe wyniki, ponieważ rywale byli ponad klasą. Ale nie wszystko jest tak źle we francuskiej Ligue 1, gdzie klub zajmuje trzecie miejsce. Psy wygrały trzy ostatnie walki, więc znalazły się w pierwszej trójce. Główną bronią klubu jest gra na boisku, drużyna zdobyła najwięcej punktów w meczach u siebie w tej chwili. Jednocześnie występują problemy z walkami na wyjeździe.

Montpellier stracił grunt

Kilka rund temu Montpellier był w grupie liderów mistrzostw, a teraz zespół zajmuje już 10. miejsce. Powód tego spadku w ostatnich dwóch nieudanych grach, w których udało im się zdobyć punkt. Między Lille a Montpellier aż 6 linii w mistrzostwach i tylko 4 punkty, wszystko z powodu intensywnej rywalizacji. Innymi słowy, kilka udanych gier ponownie przywróci klub do grupy liderów. Paladyni świetnie się też bawią w domu i źle wyglądają na przyjęciu. W tym sezonie drużyna nie wygrała na zagranicznym boisku, 5 remisów z trzema porażkami.

Spotkania osobiste

Ostatnie walki tych rywali były niezwykle nudne, w ostatnich mistrzostwach w dwóch meczach drużyna zdobyła tylko jedną bramkę. Lille zdołał wygrać - 1-0 i grał 0-0 na swoim boisku.

Prognozy dopasowania

Być może nadchodzący mecz nie będzie spektakularny, biorąc pod uwagę, jak przeciwnicy grali między sobą w ostatnich grach. Faworytem jest tutaj Lille, ale szanse na wygranie psów są solidne. W tej parze rodzima arena jest decydującym czynnikiem, statystyki pokazują, że oba kluby dużo grają w domu, a nie w najlepszy sposób na imprezie. Zdecydowaliśmy się na wyraźne zwycięstwo Lille, która jest teraz w dobrej formie.

Bezpłatne prognozy dla meczu Lille Montpellier 13 grudnia:

1,95
Autor prognozy: