Legalna firma bukmacherska, która słynie z szerokiej linii i miłych bonusów.

4,72

1xBet - Przegląd bukmachera 1xStavka

border=0
 1. Pobierz 1x aplikację

Informacje o bukmacherze

 • 2010 Ustanowiony w 2010 r
 • Российская Федерация Kraj Federacja Rosyjska
 • есть Językiem rosyjskim jest
 • Systemy płatności
 • 4 000 RUB Bonus za pierwszą wpłatę 4 000 RUB
 • Aplikacja mobilna
 • есть Zakłady na żywo to
 • нет Transmisja wideo z meczów nr
 • 20 RUB Minimalna oferta 20 RUB
 • нет Wirtualny sport nr
 • нет Tote no
 • info@1xstavka.ru Serwis wsparcia info@1xstavka.ru
 • 1xstavka.ru Adres strony internetowej 1xstavka.ru
 • нет Zakłady na wiele zakładów na żywo nie
 • есть Wersja mobilna to

Informacje ogólne

1xBet to strona internetowa do przyjmowania zakładów online, której właścicielem jest LLC Bookmaker Pub, która działa legalnie i zgodnie z prawem Federacji Rosyjskiej nr 244 FZ. Bookmaker Pub działa w branży prawnej od 2009 roku i jest jedną z najbardziej postępowych firm w Rosji. Bukmacher działa na podstawie aktualnej licencji Federalnej Służby Podatkowej Rosji nr 17 z 01.10.2010. Adres firmy w Rosji: 241030, obwód briański, Briańsk, ul. Uljanowa, zm. 64. Obecnie na terytorium Federacji Rosyjskiej znajduje się ponad 700 punktów naziemnego odbioru zakładów, których adresy można znaleźć na oficjalnej stronie bukmachera.

Przegląd strony

Proces rejestracji na stronie 1xStavka zajmuje tylko kilka minut. Wystarczy wypełnić intuicyjny i prosty formularz, po czym wiadomość e-mail z linkiem potwierdzającym zostanie wysłana na podany adres e-mail. Podążając za linkiem, zarejestrowany użytkownik uzyskuje dostęp do twojego konta osobistego i dodatkowych informacji na stronie. Warto zauważyć, że rejestracja na stronie jest dostępna tylko dla mieszkańców Federacji Rosyjskiej. Następnie musisz zarejestrować się w Centrum Interaktywnej Księgowości Tłumaczeń Stawki (CUPIS). Jest to bardziej skomplikowana procedura, ale jest obowiązkowa, jeśli bukmacher ma status prawny w Federacji Rosyjskiej. Po rejestracji w CUPIS i połączeniu z kontem na stronie 1xStavka, możliwość uzupełnienia konta osobistego, dokonywania zakładów i wypłacania środków.

Aplikacja mobilna 1xStavka

1xBet jest licencjonowanym bukmacherem znanej na całym świecie marki. Dla zakładów z Rosji operator oferuje bardzo wysokie kursy, szeroką linię zakładów, a także niewielką marżę na sumy i kursy. Ale najważniejsze jest to, że działania bukmachera są przeprowadzane za pośrednictwem CUPIS, co gwarantuje graczom wygrane i nie ma problemów z opodatkowaniem.

Możesz wesprzeć swój ulubiony zespół nie tylko na stronie internetowej lub w wyposażonym personelu dydaktycznym, ale także za pomocą wygodnej aplikacji 1xBid. Jest to kompaktowa mobilna wersja zasobu przeznaczona dla użytkowników urządzeń z Androidem i iPhone'em. Wygodny interfejs, szybkie ładowanie partycji i doskonała funkcjonalność sprawią, że praca z usługami bukmachera będzie tak wygodna, jak to możliwe.

Program jest zwykłą aplikacją mobilną i instaluje się w ciągu kilku minut. W sekcji mobilnej oficjalnej strony 1xBet możesz pobrać potrzebną wersję:

 • dla Androida - obsługiwane są wszystkie urządzenia z tą platformą (tablety, telefony komórkowe, minikomputery);
 • na iPhone'a - można zainstalować na wszystkich gadżetach z iOS na pokładzie;
 • dla Windows - komputerowa wersja programu dla użytkowników komputerów PC.

Mobilną wersję aplikacji 1xBet można pobrać wyłącznie z oficjalnej strony internetowej. Faktem jest, że takie oprogramowanie jest zabronione w licencjonowanych sklepach, więc musisz pobrać plik instalacyjny i przeprowadzić instalację.

Jeśli jesteś właścicielem smartfona z Androidem, musisz pobrać najnowszą wersję aplikacji 1xBid na stronie i poczekać na bezpłatne pobranie. Następnie przejdź do menedżera plików i znajdź plik apk o nazwie 1xStavka. Standardowa procedura instalacji zajmuje 1-2 minuty, po czym musisz kliknąć ikonę i zalogować się.

Właściciele urządzeń IOS mają dwa sposoby pobrania i zainstalowania:

 • przez App Store;
 • zeskanuj kod QR.

Zalecamy pobranie narzędzia tylko na portalu bukmachera. Po pierwsze, ponieważ zawsze otrzymujesz najnowszą wersję narzędzia ze wszystkimi aktualizacjami i ulepszeniami, a po drugie, ryzyko pobierania bezpłatnego oprogramowania od cyberprzestępców jest zminimalizowane.

Aby rozpocząć obstawianie, musisz wykonać kilka kroków. Najpierw zarejestruj konto w serwisie, a także powiąż je z MCCIS. Następnie możesz rozpocząć grę, a oprogramowanie zajmie się resztą.

Mobilna wersja 1xStavka to przede wszystkim kompaktowość, praktyczność i doskonała ergonomia. Jeśli masz dostęp do sieci, możesz w dowolnym momencie otworzyć program, przewijać wydarzenia z kanału i bardzo szybko stawiać zakłady. Nie wspominając o takich zaletach, jak wygodny design, możliwość oglądania transmisji i wypłaty środków.

Ale są też wady, które odróżniają narzędzie od pełnej wersji:

 • transmisje wideo można oglądać przy dobrym połączeniu;
 • niepełne informacje na temat statystyk zespołu są dostępne;
 • Nie możesz grać w 1xGry i automaty;
 • sekcja „Forum” itd. nie jest zaimplementowana.

Z kolei różnice między aplikacją 1xBet a 1xBet są minimalne: mają prawie identyczny wygląd, a także funkcjonalność. Osobliwością są tylko metody wypłaty środków, które są dostosowane dla graczy z Rosji w licencjonowanym oprogramowaniu.

Czy jesteś aktywnym fanem czy tylko amatorem? Dzięki aplikacji 1x Bet możesz stać się częścią jednej zwycięskiej drużyny: stawiaj zakłady, ryzykuj i wygrywaj!

Wpłata i wypłata środków

Aby obstawiać zakłady, musisz mieć gotówkę elektroniczną w depozycie w BC w CUPIS. W tej chwili, aby pracować z depozytem w 1xBet, możesz korzystać z kart bankowych VISA / MasterCard, systemów płatności Yandex Money, Qiwi i MonetaRu. Możesz także wpłacać środki (tylko kredytowanie) przy pomocy operatorów telekomunikacyjnych EUROSET, Svyaznoy, Beeline, MTC, Megafon i Tele2. Minimalna kwota do uzupełnienia konta wynosi 10 rubli rosyjskich. Czas wstępu wynosi około 1 minuty.

Aby wpłacić kwotę na swoje konto osobiste, musisz wybrać „Doładowanie” w górnym panelu lub przejść do konta osobistego i wybrać „Konto doładowania”. Następnie należy wybrać żądany instrument płatniczy, po czym należy wskazać kwotę wpłaty i potwierdzić wcześniej wprowadzone dane. Następnie rozpocznie się przekierowanie na stronę pośrednika CUPIS, gdzie należy się zalogować i uzupełnić depozyt. W przypadku korzystania z karty kredytowej do uzupełnienia zostanie zastosowany standardowy formularz płatności. Środki z karty za pośrednictwem CUPIS zostaną szybko przelane na konto gracza 1xstavka.ru.

Aby dokonać wypłaty środków ze strony 1xStavka, należy podać numer telefonu, na który będą wysyłane powiadomienia o żądaniu wypłaty środków oraz kod potwierdzenia płatności. Wniosek o płatność składa się na koncie osobistym, po czym należy przejść do strony internetowej MCCIS i potwierdzić wniosek. Ważne jest, aby przy wypłacaniu środków z konta bukmacher 1xBet informował użytkownika o wysokości podatku od wygranych, który bukmacher potrąci i przeniesie na konto FTS.

Minimalny zakład zaakceptowany przez tego bukmachera to 10 ros. ruble Wysokość maksymalnego zakładu różni się w zależności od wydarzenia lub sportu. Oryginalna platforma, na której działa bukmacher, ma funkcję automatycznego obliczania maksymalnej kwoty zakładu dla kuponu.

Zakłady na linię i na żywo

Linia BC 1xStavka to suma linii innych rosyjskich firm bukmacherskich, ale z uwzględnieniem korekt dokonanych przez nasz własny dział analityczny. Pozwala to zaoferować graczowi najbardziej ekscytującą linię ze zmiennym malowaniem. Linia zawiera zawody międzynarodowe i regionalne dla każdego prezentowanego sportu. Zakłady można obstawiać na piłkę nożną, tenis, koszykówkę, hokej, siatkówkę, boks, futsal i inne sporty. Łącznie na linii prezentowane są 32 różne dyscypliny sportowe, a także możliwość obstawiania zakładów specjalnych na popularne wydarzenia (wybory, premie itp.). Można obstawiać eSport, a także zakłady na gry wieloosobowe. Jedną z zalet 1xStavka jest to, że linia pozwala na długoterminowe zakłady na wyniki turniejów, a także jest podawana z wyprzedzeniem dla kilku rund mistrzowskich. Umożliwia to grę przed zakrętem, co można bezpiecznie dodać do korzyści bukmachera.

Ponadto BC 1xStavka oferuje taką usługę, jak „ekspres dnia”. Jest to specjalnie dobrany ciąg wydarzeń, w którym istnieje wysokie prawdopodobieństwo pojedynczego wyniku, na który możesz postawić zakład ekspresowy.

Malowanie

Obraz wyróżnia się dość głębokim rozwinięciem wydarzeń i dużą zmiennością, czy to sportów indywidualnych, czy sportowych. Szereg rynków ma unikalny charakter i umożliwia obstawianie wyścigu do celu, wynik / oba strzelą gola, wynik / suma itd.

Warto również zwrócić uwagę na zakłady na ogólną i indywidualną wydajność różnych przedziałów czasu gry, dokładną różnicę wyniku i dużą liczbę zakładów na statystyki (rzuty rożne, faule, karty itp.).

Jednak w przypadku regionalnych zawodów sytuacja wygląda gorzej. W przypadku takich wydarzeń zakłady są przyznawane tylko na główne wybory, a zmienność jest zmniejszona.

Kursy

Bukmacher 1xStavka.ru działa z dość niską marżą i jest jednym z liderów rynku w tym wskaźniku. W przypadku zakładów na popularne wydarzenia marża nie może przekraczać 1-2%! Jednak zgodnie z dodatkową listą wartość marży jest wyższa, co tłumaczy się niskim pułapem stawek i ryzykiem, które spoczywa na samym bukmacherze.

Pociągi ekspresowe

Zakłady ekspresowe nie są przydzielane w osobnej sekcji i nie mają ograniczeń co do liczby różnych wydarzeń. W tym samym czasie możesz łączyć wydarzenia na linii przedmeczowej i zakłady na żywo na linii ekspresowej. Możesz także robić zakłady systemowe, zarówno klasyczne, jak i kombinowane, bardziej charakterystyczne dla wielu zachodnich bukmacherów. Liczba opcji w systemie może osiągnąć 924. Maksymalny wysoki współczynnik przy zakładach na pociąg ekspresowy wynosi 5000.

Zakłady na żywo

Zakłady na żywo można obstawiać na taką samą liczbę wydarzeń, jaką oferuje linia Prematch. Obraz jest bardzo zróżnicowany w każdym sporcie. Zmiany notowań na linii Zakładów na żywo następują bez opóźnień lub zwisów. W takim przypadku czasami można zauważyć przypadki, w których cytaty dla przeciwnych wyników wyraźnie nie są w pełni odpowiednie. Szanse na linię 1xStavka są wyższe niż średnia rynkowa, pomimo faktu, że przy zakładach na żywo margines, który przyjmuje bukmacher, jest tradycyjnie wyższy niż w przypadku linii przedmeczowej. Akceptacja zakładów jest dość szybka, a do samego wydarzenia dołączona jest infografika, za pomocą której można zapoznać się ze statystykami, a także tekstowym i graficznym wyświetlaniem wydarzeń podczas meczu. Platforma zapewnia również możliwość transmisji wideo z wydarzeń.

Możliwość sprzedaży kuponu

Bukmacher 1x Zakłady daje graczowi wyjątkową możliwość odsprzedaży nieudanego zakładu. Cena zakupu jest ustalana bezpośrednio przez bukmachera i jest ustalana na podstawie prawdopodobieństwa wygranej za ten kupon. Ta opcja obowiązuje dla zakładów pojedynczych, zakładów ekspresowych, linii zakładów na żywo i zakładów przedmeczowych. Zakłady takie jak „Łańcuch” i „System” nie mogą być sprzedawane. Warunkiem sprzedaży kuponu jest trafność stawki. Jeśli wynik jednego ze zdarzeń w kuponie jest już określony, funkcja sprzedaży kuponu nie będzie dostępna.

Pamiętaj, że ta opcja działa gorzej niż niektórzy liderzy rynku. Cena zakupu kuponu przez bukmachera jest zauważalnie niższa niż w przypadku innych BC. Ponadto system często odmawia sprzedaży kuponu bez wyjaśnienia przyczyny, jeśli opcja jest aktywowana za pomocą przycisku sprzedaży na samym kuponie. Dzięki takiemu działaniu konto osobiste nie zostało zauważone. Ważną cechą tej opcji jest to, że gracz może ubezpieczyć kupon. Wysokość ubezpieczenia będzie zależeć od współczynnika zdarzenia.

Obsługa klienta

Bukmacher 1xStavka jest partnerem CUPIS, który umożliwia graczom rozwiązywanie sporów na ich korzyść. Ponadto bukmacher ma licencję Federalnej Służby Podatkowej Rosji nr 17 z dnia 1 października 2010 r. Od 10 lutego 2016 r. Firma Bookmaker Pub jest członkiem Pierwszej Samoregulacyjnej Organizacji Rosyjskich Bukmacherów.

Serwis wsparcia bukmachera jest otwarty przez całą dobę. Komunikacja odbywa się za pośrednictwem e-maila (info@1xstavka.ru) lub telefonu (8 (800) 500-29-11), który działa również 24/7.

Dodatkowe materiały

Brak daty ważności

Bonus 8000 rubli za rejestrację w 1x

Program bonusowy znanego 1x bukmachera jest bardzo zróżnicowany, zawiera kilka interesujących ofert, z których jedna to bonus powitalny w wysokości 8000 rubli

Podsumowując niektóre wyniki:

Pozytywne punkty:
 • Legalność bukmachera
 • Szeroka linia i malowanie
 • Niski margines
 • Możliwość sprzedaży kuponu
Wady:
 • Nisko funkcjonalna wersja mobilna
 • Ogólna ocena - 4,72
 • Niezawodność
  4.8
 • Wygoda
  4.9
 • Współczynniki
  4.8
 • Wypłać środki
  4.8
 • Postawa klienta
  4.7
 • Ocena użytkownika
  4.3