Zalecane
postaw zakład w tym biurze

Bawaria - Brema. Prognozy na mecz 14.12.2019

border=0
Turniej: Bundesliga
Miejsce: Allianz Arena (Monachium)
Data meczu: 14.12.2019
Piłka nożna Mistrzostwa Niemiec. Bundesliga
Prognoza Współczynniki Podsumowanie
Licytuj P1 x P2 P1 x P2
17:30
1145810
Bawaria - Brema
3)
Popieram ofertę
Wyraziłeś już swoją opinię na temat tego kursu
1,135 P1 1.135
Nie popieram licytacji
Wyraziłeś już swoją opinię na temat tego kursu
0
82%
14%
4%
6: 1

Po walkach w europejskich rozgrywkach kluby ponownie wracają do walk w krajowych mistrzostwach. Zwracamy uwagę na prognozę na mecz Bayern - Werder Brema, który zagra między sobą w niemieckiej Bundeslidze.

Bawarii czas dogonić konkurentów

W tym tygodniu Bayern ukończył fazę grupową Ligi Mistrzów ze wskaźnikiem 100%, nikt inny nie był w stanie osiągnąć takiego wyniku w tym sezonie. W ostatnim meczu Bawarczycy pokonali Tottenham z wynikiem 3: 1. Chociaż ta walka nie miała znaczenia turniejowego dla obu rywali. Gorzej dzieje się w Bundeslidze, gdzie klub zajmuje tylko siódme miejsce. Bayern przegrał w ostatnich dwóch spotkaniach mistrzostw, najpierw przegrała u siebie z Bayerem - 2: 1, a następnie drużyna z takim samym wynikiem przegrała z wyjazdowym liderem Borussii Mönchengladbach. Przed nami jeszcze 20 meczów o mistrzostwo, Bawarii prawdopodobnie nadal będą walczyć o tytuł.

Muzycy niestabilni fizycznie

Werder Brema nie jest zespołem, który wyróżnia się stabilnością; nigdy nie wiesz, czego można oczekiwać od tego klubu. W tej chwili muzycy zajmują 14 miejsce w rankingu, do strefy zagrożenia tylko kilka punktów. Brema bardzo tęskni, choć w ataku drużyna wygląda stosunkowo dobrze. Zespół ma teraz trudny okres w trzech meczach z ostatnich czterech, muzycy zostali pokonani. Poprawienie sytuacji na nadchodzącym spotkaniu jest mało prawdopodobne, biorąc pod uwagę poziom przeciwnika.

Statystyki spotkań osobistych

Przeciwnicy są dobrze zaznajomieni, ponieważ co roku grają między sobą w mistrzostwach. W ubiegłym sezonie Bawarii pokonali przeciwnika trzy razy - 2: 1 i 1: 0 w mistrzostwach, aw półfinale Pucharu Niemiec klub z Monachium wygrał z wynikiem 3: 2.

Prognozy dopasowania

Bawaria jest oczywistym faworytem nadchodzącego spotkania, co jest dość oczywiste, ponieważ zespół ma rząd wielkości silniejszy skład, a ponadto gracze Monachium grają u siebie. Niech Werder nie jest teraz w najlepszej formie, zespół jest w stanie narzucić walkę niemieckiej wspaniałości. Spodziewamy się tutaj prawdziwej wycinki, w której właściciele powinni mieć przewagę. Oferujemy obstawić łączny zakład powyżej 3,5 gola.

Bezpłatne prognozy na mecz Bayern Werder Brema 14 grudnia:

1,63
Autor prognozy: