Zalecane
postaw zakład w tym biurze

Parma - Lecce: Prognozy na mecz 13.01.2020

border=0
Turniej: Serie A.
Miejsce: Ennio Tardini (Parma)
Data meczu: 13.01.2020
Piłka nożna Mistrzostwa Włoch. Serie A.
Prognoza Współczynniki Podsumowanie
Oceń P1 x P2 P1 x P2
22:45
1158502
Parma - FC Lecce
1
Popieram ofertę
Wyraziłeś już swoją opinię na temat tego kursu
1,175 1X 1,175
Nie popieram licytacji
Wyraziłeś już swoją opinię na temat tego kursu
1
57%
26%
17%
2-0

We Włoszech wycieczka zakończy się dopiero w poniedziałek. Biorąc pod uwagę, że tego wieczoru nic więcej nie wydarzy się w Europie na poziomie wiodących, elitarnych dywizji, mecz pomiędzy Parmą i Lecce staje się prawie głównym wydarzeniem tego dnia. Kto odniesie w nim zwycięstwo, goście, którzy oczywiście potrzebują więcej punktów, lub gospodarze, którzy wyglądają lepiej, ale wolą grać z „drugą” liczbą? Eksperci przygotowali już prognozę na ten mecz 13 stycznia 2020 r.

Parma ma swój styl i margines bezpieczeństwa

„Krzyżowcy” dalekie są od legendarnej drużyny, która konsekwentnie grała w europejskich konkursach i zdobywała trofea. Ale klub doskonale pamięta, że ​​wysokie cele z reguły wymagają znacznych wpływów i grożą zamienianiem się w problemy finansowe. Projekt został rzeczywiście ożywiany z popiołów, po doświadczeniu bankructwa, szybko wracając do zwykłego poziomu Serie A. Ale tutaj można znaleźć d'Averse zamiast pełnoetatowych przybyszów lub weteranów bez umowy lub tych, których kluby wynajmują jako niepotrzebne. Nawet z takiego materiału okazuje się wyrzeźbić pełnoprawną drużynę, która jest dość pewna w środku tabeli i okresowo stwarza problemy dla gigantów. Gervinho przeżywa tutaj drugą młodość, a Kulusevsky otworzył się, więc Dejan pospieszył, by odkupić Juventus. Jednak latem przeprowadzi się do Turynu - ale czy młody Szwed zmniejszy swoje wymagania wobec siebie?

Lecce potrzebuje pozytywnego wyniku

„Żółto-czerwoni” mieli dobry sezon w zeszłym sezonie, kiedy w końcu dotarli do Serie A. W tym przypadku klub o bardzo skromnych możliwościach wyglądał również na gotowy do walki. Nawiasem mówiąc, Jewgienij Szachow nie zagubił się w swoim składzie - zauważamy, że gracz ukraińskiej drużyny przyszedł latem za darmo, podobnie jak inni nowicjusze. Totemy Fabrizio Mikkoli miały nawet segment z 1 porażką w ostatnich 7 rundach Calcho. Ale zimą, po zwycięstwie nad Fiorentiną, zaczął się gwałtowny upadek. Klub rutynowo przegrał z SPAL w pucharze, ledwo uniknął porażki z bezpośrednim konkurentem, Genuą (odzyskał 0-2), a potem przegrał w ostatnich 3 meczach. W tym rozpoczęto od domu 0-1 z Udinese 2020 rok.

Poprzednie mecze

Ostatni raz w oficjalnej grze kluby spotkały się w 2013 roku w ramach pucharu. Następnie Parma wygrał bardzo proste zwycięstwo 4-0 i jeden z goli Cassano.

Prognozy dopasowania

Turniej Lecce otwiera się, graj, aby wygrać. Są to optymalne warunki dla Parmy, która musi wygrać.

Bezpłatne prognozy na mecz Parma - Lecce 13 stycznia.

1,93
Autor prognozy: