Zalecane
postaw zakład w tym biurze

Antwerpia - Genk. Prognozy na mecz 13.02.2020

border=0
Turniej: Mistrzostwa Belgii
Miejsce: Boseil (Antwerpia)
Data meczu: 13.02.2020
Piłka nożna Mistrzostwa Belgii. Premier League
Prognoza Współczynniki Podsumowanie
Oceń P1 x P2 P1 x P2
10:30
1185204
FC Antwerpia - Genk
0
Popieram ofertę
Wyraziłeś już swoją opinię na temat tego kursu
1,28 12 1,28
Nie popieram licytacji
Wyraziłeś już swoją opinię na temat tego kursu
0
49%
24%
27%
-

13 lutego w mistrzostwach Belgii ich mecz odbędzie się w Antwerpii i Genk. Przygotowaliśmy naszą prognozę na spotkanie tych silnych klubów.

Silny sezon w Antwerpii

W Belgii zespoły walczące o wysokie miejsca często się zmieniają. Wydaje się, że nadszedł czas i Antwerpia, która spędza silny sezon. Klub zajmuje trzecie miejsce w tabeli, a także wydał bilet na finał Pucharu Belgii, gdzie będzie konkurował z silną Brugge. W ostatniej rundzie zespół po prostu przegrał ze swoim przyszłym rywalem i półetatowym liderem mistrzostw. Główną siłą uderzającą zespołu jest Diemersi Mbokani, ma 15 bramek i 6 asyst w mistrzostwach. Zaległości Antwerpii z drugiej linii to tylko cztery punkty, gdy gra się w rezerwie. Aż siedmiu graczy opuści mecz z powodu kontuzji.

Daleko od mistrza Genka

Trudno uwierzyć, że w ubiegłym sezonie Genk pewnie wygrał mistrzostwa Belgii. Recesja zespołu nie nastąpiła niespodziewanie, tylko kluczowi gracze zostali sprzedani. Z tego powodu klub zawiódł w Lidze Mistrzów, chociaż grupa była silna (Liverpool, Neapol, Salzburg). Klub zajmuje dopiero szóste miejsce w mistrzostwach i marzy o przynajmniej wejściu do strefy Eurocup. Genk ma problemy z personelem, sześciu graczy nie będzie grać z powodu obrażeń.

Spotkania osobiste

Drużyny grały w tym sezonie dwa razy i oba spotkania okazały się niezwykle produktywne. W mistrzostwach drużyny grały 2: 2. A potem spotkaliśmy się ponownie w 1/8 Pucharu Belgii, główny czas zakończył się wynikiem 2: 2, była także wymiana goli w dogrywce, w rzutach karnych zwycięstwo poszło do Antwerpii.

Prognozy dopasowania

Będzie to spotkanie drużyn, które będą walczyć o strefę Eurocup. Antwerpia jest uważana za małą faworytkę, ale oba kluby mają dużo strat personalnych. Mecz nie powinien być nudny, najprawdopodobniej zobaczymy grę na przeciwnych torach. Oferujemy umieszczenie tutaj w celu wymiany zdobytych bramek.

Bezpłatne prognozy na mecz Antwerpia Genk 13 lutego:

1,65
Autor prognozy: