Zalecane
postaw zakład w tym biurze

CSKA - Barys. Prognozy na mecz 13.02.2020

border=0
Turniej: KHL
Miejsce: CSKA Arena (Moskwa)
Data meczu: 13.02.2020
Hokej KHL
Prognoza Współczynniki Podsumowanie
Oceń P1 x P2 P1 x P2
19:30
1185183
CSKA - Barys (Astana)
1
Popieram ofertę
Wyraziłeś już swoją opinię na temat tego kursu
1,44 P1 1,44
Nie popieram licytacji
Wyraziłeś już swoją opinię na temat tego kursu
0
65%
20%
15%
2: 3

13 lutego w Moskwie odbędzie się ciekawy mecz regularnych mistrzostw KHL, w którym lider Zachodniej CSKA poprowadzi trzecią drużynę Wschodu - Barys. Prognozy dla tej bitwy można znaleźć w naszym zasobie.

CSKA nikt nie zawraca sobie głowy utrzymaniem pierwszej linii

Mecze drużyn narodowych nie wpłynęły na nastrój i grę CSKA, choć wielu graczy otrzymało wezwanie do głównej drużyny kraju. W ostatnim meczu drużyna wojskowa pewnie załatwiła na swojej arenie torpedę Niżny Nowogród - 4: 1. Klub jest liderem na Zachodzie z wygodnym marginesem pięciu punktów i zamierza bronić tytułu KHL w tym sezonie. O CSKA możemy powiedzieć, że jest to prawdziwa bezlitosna maszyna, której trudno będzie zatrzymać w tym sezonie. Zespół gra bardzo dobrze, zarówno w obronie, jak i w ataku, znalezienie słabych punktów drużyny wojskowej nie jest łatwym zadaniem.

Barys może myśleć o grach w tyłek

Klub z Kazachstanu prawie zapewnił sobie trzecie miejsce na wschodzie. Decydującym zwycięstwem było zwycięstwo gościa w ostatnim meczu nad głównym rywalem Motorist - 4: 2. Teraz oddzielenie od klubu od Jekaterynburga wynosi 5 punktów, do drugiej linii na tym samym dystansie podczas gry na stanie. Chociaż Barys nie pokazał fenomenalnego meczu w tym sezonie, w odpowiednich momentach zespołowi udało się zebrać i uzyskać pożądany rezultat. Ciekawie będzie zobaczyć, czy zespół nadal ma siłę na spotkania z tyłkiem.

Spotkania osobiste

Na jedynym spotkaniu twarzą w twarz w tym sezonie drużyna wojskowa świętowała zwycięstwo z wynikiem 3: 0.

Prognozy dopasowania

Bukmacherzy uważają CSKA za wyraźnego faworyta, nawet pomimo tego, że przyszedł do nich jeden z liderów Wschodu. Zgadzamy się z cytatami i uważamy, że poziom armii jest wyższy. Obie drużyny nie mają dużej motywacji do turnieju, ale Moskale będą starały się zapewnić swoim fanom wakacje. Wierzymy w pewne zwycięstwo armii i kibicujemy gospodarzom z handicapem w wysokości -1,5 gola.

Bezpłatne prognozy na mecz CSKA Barys 13 lutego:

1,66
Autor prognozy: