Zalecane
postaw zakład w tym biurze

Benfica - Rio Ave. Prognozy na mecz 15.01.2020

border=0
Turniej: Puchar Portugalii
Miejsce: Estadio da Luz (Lizbona)
Data meczu: 15.01.2020
Piłka nożna Puchar Portugalii
Prognoza Współczynniki Podsumowanie
Oceń P1 x P2 P1 x P2
00:15
1159986
Benfica - Rio Ave
0
Popieram ofertę
Wyraziłeś już swoją opinię na temat tego kursu
1,26 P1 1,26
Nie popieram licytacji
Wyraziłeś już swoją opinię na temat tego kursu
0
74%
17%
9%
3: 2

W tym tygodniu w wielu krajach rozegrano mecze pucharowe. W tym sensie Portugalia nie była wyjątkiem, proponujemy prognozę na mecz Benfica - Rio Ave, który zagra w ćwierćfinale pucharu.

Orły zwykle lubią

Benfica to portugalski grand, znany wszystkim w Europie, który twierdzi, że jest trofeum na krajowej arenie. Klub pewnie prowadzi teraz mistrzostwo, wyprzedzając drugie Porto o 4 punkty. To prawda, że ​​w ostatniej rundzie orły miały duże problemy z beznadziejnym outsiderem mistrzostw - Aveshem, udało im się porwać zwycięstwo dopiero w 89. minucie - 2: 1. W Pucharze Portugalii Benfica wyprzedziła takich rywali Cova da Piedade - 4: 0, Vizelu - 2: 1 i Bragu - 2: 1. Zazwyczaj puchar jest uważany za niewielki turniej, ale tak potężny klub musi walczyć o to trofeum.

Underdog będzie próbował walczyć

Oczywiście niewiele wiadomo o Rio Ava w porównaniu z przeciwnikiem. Zespół jest środkowym chłopem portugalskiej elity, teraz klub zajmuje siódme miejsce i teoretycznie może przylgnąć nawet do europejskiej strefy zawodów. W Pucharze Portugalii zespół pokonał takich rywali jak Alverka i Condensa z tym samym wynikiem 1-0, a Marinens został pokonany w 1/8 finału. Ten turniej jest dla drużyny wielką szansą na zdobycie trofeum, chociaż szanse na przejście Benfiki są bardzo niewielkie.

Spotkania osobiste

W tym sezonie Benfica pokonała już Rio Ave w mistrzostwach z wynikiem 2-0 u siebie. Statystyki pokazują, że wyraźną przewagą są orły, chociaż przeciwnik może stwarzać problemy.

Prognozy dopasowania

Benfica jest ulubieńcem i gra również w domu, te dwa argumenty są dość znaczące. Rio Ave nie należy lekceważyć, zespół jest silny i da z siebie wszystko w nadchodzącym spotkaniu. Uważamy, że orły powinny wykazywać się wysoką klasą, dlatego radzimy zwyciężyć gospodarzom z handicapem -1,5 gola.

Bezpłatne prognozy na mecz Benfica Rio Ave 15 stycznia:

1,82
Autor prognozy: