Zalecane
postaw zakład w tym biurze

Kierowca - Jokerit. Prognozy na mecz 13.02.2020

border=0
Turniej: KHL
Miejsce: Uralets-Arena (Jekaterynburg)
Data meczu: 13.02.2020
Hokej KHL
Prognoza Współczynniki Podsumowanie
Oceń P1 x P2 P1 x P2
17:00
1185177
Kierowca - Jokerit
0
Popieram ofertę
Wyraziłeś już swoją opinię na temat tego kursu
1,22 12 1,22
Nie popieram licytacji
Wyraziłeś już swoją opinię na temat tego kursu
0
43%
24%
33%
-

W sezonie regularnym KHL zespoły idą do mety. Klubom pozostało średnio 6-7 meczów. Nasi eksperci przygotowali prognozę na mecz Avtomobilist - Jokerit, oba kluby jadą na cztery konferencje i grają w Pucharze Gagarin.

Kierowca pozostanie czwarty na Wschodzie

Po odpoczynku Kierowca miał bardzo ważną bitwę u siebie z Barys. Zwycięstwo w tej grze pozostawiło szanse na trzecie miejsce w konferencji. Ale klub przegrał - 4: 2 i po raz szósty w sezonie do drużyny z Kazachstanu. Nie należy z tego robić katastrofy, chociaż porażka z pewnością uderzyła w próżność graczy. Teraz do trzeciej linii, pięć punktów i ten sam margines od piątego miejsca. Z dużym prawdopodobieństwem Kierowca pozostanie na czwartej pozycji Wschodu.

Jokerit jest ustawiony na ostatni zryw

Dowcipnisie spojrzały wtedy ciężko, mając duże problemy z postacią z zewnątrz ciągnika East. Zwycięstwo zostało wygrane tylko w trzecim okresie z wynikiem 3: 2. Dzięki temu sukcesowi Jokerit ostatecznie wyprzedził Dynamo Moskwa, zajmując czyste trzecie miejsce na Zachodzie. Klub będzie próbował bronić swojej pozycji, ponieważ jest mało prawdopodobne, aby dogonił SKA, a Dynamo dzieli dwa punkty. Z fińską drużyną w fazie playoff na pewno nie będzie nudno, biorąc pod uwagę atakujący styl błaznów. Hokeiści podchodzą do tej gry w dobrym nastroju, ponieważ Jokerit wygrał 6 z ostatnich 7 spotkań.

Spotkania osobiste

Dopiero gdy rywale przeszli w tym sezonie, błazna udało się wygrać na swojej arenie z wynikiem 4: 2.

Prognozy dopasowania

W bitwie dwóch silnych klubów, która gwarantowała miejsce w fazie playoff, trudno jest dać komuś pierwszeństwo. Fiński klub ma więcej motywacji, ale kierowcy nie chcą ponownie denerwować swoich fanów. Tutaj proponujemy postawić łącznie ponad 4,5 bramek.

Bezpłatne prognozy na mecz Motorist Jokerit 13 lutego:

1,63
Autor prognozy: