Młoda, ale szybko rozwijająca się firma bukmacherska Betwinner z premią za pierwszą wpłatę w wysokości 25 000 RUB

4.22

Bukmacher Betwinner

border=0
 1. Kraje zakazane
 2. Przegląd strony
 3. Pobierz Betwinner na Androida / iOS
 4. Rejestracja w biurze
 5. Program bonusowy
 6. Linia i na żywo
 7. Wpłata i wypłata środków
 8. Obsługa klienta

Informacje o bukmacherze

 • 2018 Rok założenia 2018
 • Кипр Kraj Cypr
 • есть Językiem rosyjskim jest
 • USD, RUB, UAH Waluty kont USD, RUB, UAH
 • Systemy płatności
 • 250000 Bonus za pierwszą wpłatę 250 000
 • Aplikacja mobilna
 • есть Zakłady na żywo to
 • есть Transmisja wideo z meczów to
 • 10 RUB Minimalna oferta 10 RUB
 • определяется букмекерской компанией Maksymalny zakład jest ustalany przez firmę bukmacherską
 • 4 500 000 RUB Maksymalne wygrane 4 500 000 RUB
 • есть Wirtualny sport to
 • есть Torba jest
 • телефон, эл. Telefon obsługi klienta , e-mail mail
 • Заблокирован в РФ Zablokowany adres strony internetowej w Rosji
 • есть Dostępne są zakłady na żywo
 • есть Wersja mobilna to

Firma bukmacherska Betwinner weszła na rynek gier w połowie 2018 roku. Właścicielem firmy jest Marikit Holdings Ltd, spółka zarejestrowana na Cyprze. Bukmacher działa na podstawie licencji uzyskanej na wyspie Curacao. Mimo młodego wieku urząd zyskał zaufanie graczy. Publiczność BC Betwinner ma dziś ponad pół miliona użytkowników.

Bukmacher zapewnia graczom dostęp do zakładów sportowych na różne sposoby. Intuicyjny interfejs oficjalnej strony internetowej biura zawiera maksymalnie informacje dla użytkowników. Oprócz zakładów sportowych na stronie znajduje się wiele innych dyscyplin, w tym poker, kasyno, loteria i inne gry hazardowe. Betwinner oferuje zakłady na wydarzenia ze świata polityki, fakty historyczne z życia światowych gwiazd, kursy walut i wiele więcej.

W jakich krajach BC Betwinner jest zabroniony

Betwinner przyjmuje zakłady na wydarzenia odbywające się we wszystkich krajach świata. Mocne i słabe strony mogą być oceniane przez graczy z krajów, w których działalność bukmacherska nie jest zabroniona przez prawo krajowe.

Stosunek do bukmacherów w różnych regionach jest nieco inny. Działalność biur jest zablokowana w wielu krajach, takich jak:

 • USA
 • Korea Północna i Południowa
 • Chiny
 • Wietnam
 • Turcja
 • Izrael
 • Arabia Saudyjska
 • Iran
 • ZEA
 • Maroko

Strona bukmachera jest przystosowana do kilku języków i jest dobrze dostosowana do graczy z krajów byłej przestrzeni postradzieckiej.

Bukmacher nie ma rosyjskiej licencji i nie jest częścią CUPIS. Działalność bukmachera w Federacji Rosyjskiej jest blokowana przez Roskomnadzor, jednak gracze znajdują alternatywne sposoby gry na nowej platformie. Obecne kopie lustrzane Betwinner są dostępne na tematycznych stronach bukmacherskich. Instalacja specjalnych programów pozwala ominąć blokady utworzone przez organy kontrolne.

Projekt i użyteczność strony Betwinner

Portal bukmacherski Betwinner został zaprojektowany w spokojnych i nieagresywnych kolorach. W górnym panelu strony znajduje się wejście do twojego konta osobistego i przycisk rejestracji. Pod górnym panelem programiści umieścili główne sekcje. Tabela z listą wydarzeń sportowych znajduje się w środkowej części ekranu.

Użytkownicy mogą znaleźć niezbędne informacje dzięki systemowi wbudowanych filtrów. Funkcjonalność strony jest dość zróżnicowana. System nawigacji pozwala graczom szybko poruszać się po stronach portalu, stawiać zakłady, uzupełniać konto i wypłacać wygrane. Dla większej wygody użytkownika dostępna jest całodobowa pomoc techniczna.

Aplikacje mobilne Betwinner

Użytkownikom urządzeń mobilnych Betwinner oferuje kilka wygodnych aplikacji do wyboru. Aplikacje Betwinner mają funkcjonalność, która nie różni się od pełnej wersji strony. Wygodnie jest również stawiać w aplikacji, a także na stacjonarnym komputerze, a ponadto nie ma odniesienia do lokalizacji gracza.

Za pomocą aplikacji Betwinner możesz bez problemu uzupełniać lub wypłacać środki, oglądać transmisje online, śledzić historię zakładów, zawierać zakłady i brać udział w promocjach bukmacherskich.

Witryna mobilna Betwinner ma dużą szybkość nawigacji i wygodny układ partycji. Linia znajduje się na środku ekranu, menu jest przenoszone do prawego górnego rogu.

Sekcja Kasyna znajduje się na dole ekranu. Kupon nie jest tracony podczas przewijania, co jest bardzo wygodne. Gracze mogą uruchomić wersję mobilną za pomocą przeglądarki urządzenia, aplikacja natychmiast akceptuje żądany format.

Aby pobrać aplikację, potrzebujesz:

 • przejdź do strony internetowej bukmachera i naciśnij odpowiedni klawisz;
 • wybierz podstawę urządzenia z Androidem;
 • pobierz plik bezpośrednio z komputera lub telefonu;
 • jeśli masz nowoczesne oprogramowanie układowe, samo urządzenie poprosi o pozwolenie na instalację z nieznanych źródeł.

Aby zainstalować aplikację Betwinner na Androida, musisz przejść do ustawień telefonu, wybrać menu „Aplikacje” i zezwolić urządzeniu na pobieranie plików z nieznanych źródeł. Ponadto wszystko odbywa się zgodnie ze standardowym schematem: przejdź do strony bukmachera, kliknij przycisk „Pobierz aplikację na Androida”, kliknij „OK”, a następnie, zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, zainstaluj aplikację apk. Po zakończeniu procesu instalacji kliknij przycisk „Otwórz”.

Ta wersja oprogramowania mobilnego jest kompatybilna z urządzeniami Android 4.1 i nowszymi. Po pobraniu plików program zostanie zainstalowany automatycznie.

Instalacja aplikacji na iOS różni się od instalacji na Androidzie, ale nie można tego nazwać bardziej skomplikowanym. Aby pobrać aplikację Betwinner na iOS, użytkownik będzie musiał wykonać kilka czynności:

Po wykonaniu wszystkich powyższych czynności gracze mogą korzystać z aplikacji w dowolnym momencie.

Metody rejestracji w Biurze Betwinner

Rejestracja na stronie Betwinner jest dostępna dla użytkowników powyżej 18 roku życia. Możesz zarejestrować się na stronie na kilka sposobów:

 1. Jednym kliknięciem (niedostępne dla wszystkich regionów). Możesz zarejestrować się natychmiast po wypełnieniu prostego formularza wniosku. Aby to zrobić, użytkownik musi określić region zamieszkania, typ waluty, wprowadzić kod promocyjny i zaznaczyć swoją zgodę na warunki urzędu.
 2. Telefonicznie Aby się zarejestrować, użytkownik musi wprowadzić telefon komórkowy, wskazać walutę konta i wprowadzić kod promocyjny (jeśli taki istnieje). Po naciśnięciu przycisku „Wyślij SMS” na numer subskrybenta zostanie wysłana wiadomość SMS z kodem. Otrzymany kod należy wprowadzić w odpowiedniej kolumnie i kliknąć przycisk „Potwierdź”.
 3. Pocztą elektroniczną Aby się zarejestrować, gracz musi wybrać kraj zamieszkania i miasto. Następnie podaj adres e-mail, numer telefonu, nazwę, wybierz walutę konta i podaj hasło. Jeśli jest dostępny, wprowadź kod promocyjny. Po kliknięciu przycisku zgody z regulaminem i polityką prywatności firmy otworzy się dostęp do opcji „Zarejestruj się”.
 4. Sieci społecznościowe lub komunikatory internetowe. Rejestracja za pośrednictwem sieci społecznościowych jest najłatwiejszym i najwygodniejszym sposobem. Aby zakończyć procedurę rejestracji, musisz wybrać sieć społecznościową i zaznaczyć pole „Zezwól na odczyt danych”. Możesz zalogować się na stronie przy użyciu konta w sieci społecznościowej lub otrzymanego loginu i hasła.

Po pomyślnym zakończeniu rejestracji na stronie internetowej biura użytkownik musi przejść weryfikację. BC nie jest członkiem CUPIS, dlatego nie ma potrzeby identyfikowania osoby na stronach osób trzecich.

Procedura weryfikacji polega na wysyłaniu zeskanowanych kopii pierwszych stron paszportu na adres e-mail służb bezpieczeństwa. Procedurę należy wykonać przy pierwszej wypłacie środków z konta gry. Czas rozpatrzenia wniosku użytkownika trwa od jednej godziny do trzech dni.

Aby zarejestrować się za pomocą urządzenia mobilnego, użytkownik musi pobrać aplikację z Betwinner, kliknąć przycisk „Zarejestruj się”, a następnie, postępując zgodnie z instrukcjami, wprowadzić dane.

Program bonusowy Betwinner

Natychmiast po rejestracji każdy nowy klient biura Betwinner otrzyma bonus powitalny. Środki bonusowe zostaną przelane na konto gracza natychmiast po pierwszym uzupełnieniu konta. Maksymalna kwota wynosi 25 000 rubli. Aby otrzymać bonus, gracz musi postawić zakład pięciokrotnie na pojedyncze zakłady o współczynniku co najmniej 1,40. Wypłata środków będzie ograniczona do momentu pełnego wdrożenia warunków promocji.

Kolejna ważna kwestia - gracze z Rosji i krajów WNP mogą wykorzystać bonus tylko na gry w kasynie. Sekcja kasyna online zawiera nieco inne zasady dotyczące zakładów: depozyt i bonus muszą zostać postawione 28-krotnie. Ponadto do obstawiania można używać tylko automatów do gry, cała kwota musi zostać wykorzystana przez spiny w automatach do gier. Wypłata środków będzie możliwa dopiero po naniesieniu całej kwoty.

Bonus powitalny nie jest jedyną ofertą bukmachera Betwinner. Biuro przygotowało kilka codziennych promocji, wśród których warto zwrócić uwagę na najważniejsze:

 • Express of the day - przy zakładach kwota wygranych wzrasta.
 • Wskaźnik zaufania - daje możliwość obstawiania na koszt biura.
 • Stuprocentowe ubezpieczenie zakładu - pozwala ubezpieczać ryzykowne zakłady.
 • Szczęśliwy dzień - pozwala graczom zdobyć punkty promocyjne w loterii.
 • Premia za serię nieudanych zakładów - akcja wspierająca graczy, którzy mają pecha w grze.

Oprócz codziennych promocji, Betwinner organizuje cotygodniowe i miesięczne loterie:

 • Stuprocentowy bonus od depozytu - promocja odbywa się co tydzień i pozwala podwoić środki zdeponowane na koncie gry.
 • Bitwa o kupony - gracze otrzymują nagrody za granie w zakłady ekspresowe o najwyższym kursie.

Betwinner regularnie organizuje loterie z cennymi nagrodami, gracze okresowo mają możliwość wygrania dodatkowych darmowych zakładów, loterie odbywają się na smartfonach, sprzęcie gospodarstwa domowego i samochodach. Biuro daje graczom bilety na mecze, dodatkowy cashback i punkty bonusowe.

Przegląd linii i zakładów na żywo, Multi-LIVE

Klienci bukmacherów Betwinner codziennie mogą wybrać najbardziej preferowane typy miejsc sportowych. Linia Betwinner reprezentowana jest przez ponad 30 sportów i wiele innych wydarzeń, w tym wirtualne zawody, rajdy, tory wyścigowe i kłusaki.

Dla fanów zakładów specjalnych biuro przygotowało sekcje poświęcone wydarzeniom z życia polityków i gwiazd show biznesu. Linia piłkarska obejmowała wszystkie najważniejsze mistrzostwa, rosyjskie turnieje zostały umieszczone w specjalnej sekcji.

Gracze docenią różnorodność zakładów, bukmacher zapewnia cały zestaw - pojedynczy, ekspresowy, systemy, kursy i sumy. Wybór zakładów nie kończy się na standardowych opcjach, zakłady mogą korzystać z europejskich handicapów, zakłady na dokładny wynik, przebieg gry, mniej więcej pierwszy gol itp.

Innym popularnym miejscem docelowym Betwinner są zakłady na żywo i zakłady na żywo. Większość graczy preferuje zakłady w czasie rzeczywistym.

Przegląd kasyn i automatów

W kategorii Kasyna na stronie Betwinner jest 44 dostawców, są zarówno znani, jak i mało popularni wydawcy. Gry planszowe są prezentowane w szerokim asortymencie - ruletka, poker wideo, blackjack, bakarra itp.

Zaskakujące ze względu na liczbę dostawców kasyn na żywo. Wśród najbardziej znanych gier: Lucky Streak, Evolution Gaming, Portomaso, Asia Gaming i inne. Na stronie znajduje się również sekcja Casino 18+, w której półnagie dziewczyny działają jako krupierzy.

W sekcji „Gry” zebrano dziesiątki popularnych gier skierowanych do graczy z krajów byłego WNP. Tutaj możesz z łatwością grać w naparstki, głupka lub papier-kamień-nożyce. W sekcji gier telewizyjnych możesz grać w lotto lub keno.

Ogólnie kategoria w pełni spełnia wszystkie wymagania graczy. Korzystanie z funkcjonalności sekcji jest bardzo wygodne, nie ma natrętnych reklam, nie ma nic zbędnego.

Przegląd Tote

Sekcja Betwinner firmy Toto oferuje loterie sportowe na każdy gust. Tutaj każdy może spróbować szczęścia w zakładach w trybie loterii.

 • Piętnaście. Zawiera najważniejsze mistrzostwa we Francji, Austrii, Polsce, Holandii i Niemczech, Danii i na Cyprze.
 • Dokładny wynik. Sekcja obejmuje mistrzostwa Włoch, Hiszpanii, Szwecji i Holandii.
 • Piłka nożna Sekcja obejmuje mecze Premier League, Bundesligi i First League. Tutaj stawiają na mistrzostwa Francji, Anglii, Włoch, Hiszpanii i Rosji.
 • Toto Hockey. Sekcja przedstawia najważniejsze mistrzostwa Rosji w hokeju na lodzie.
 • Koszykówka Tutaj możesz postawić na wyniki zawodów drużyn hiszpańskich i włoskich.
 • Cyber ​​piłka nożna. Sekcja przedstawia mistrzostwa w piłce nożnej w Niemczech, Hiszpanii, Włoszech, Francji.
 • Toto Tutaj możesz postawić zakład w ciemno, prognozować wydarzenia lub skorzystać z losowego wyboru. Ta sekcja zawiera listę cyrkulacji i inne przydatne informacje.

Loterie Betwinner zawierają dużą liczbę najważniejszych wydarzeń sportowych.

Metody wpłat i wypłat

Klienci Betwinner mają dostęp do różnych opcji transakcji finansowych. Aby uzupełniać i wypłacać środki, możesz korzystać z kart bankowych, portfeli elektronicznych, terminali i usług operatorów telefonii komórkowej. Każdy z operatorów ustala swoje limity i wielkości prowizji. Terminy transakcji mogą się również różnić.

Wsparcie Betwinner

Zespół wsparcia Betwinner działa bezbłędnie. Eksperci z działu technicznego zapewniają graczom pomoc doradczą przez całą dobę. Do komunikacji dostępny czat, e-mail i jeden numer telefonu komórkowego.

Reputacja bukmachera online, wiarygodna / niewiarygodna?

Recenzje obecnych graczy w biurze Betwinner są neutralne. Gracze zauważają, że jeśli wystąpią usterki, wszystkie zostaną poprawione po skontaktowaniu się z pomocą techniczną. Pomimo tego, że bukmacher nie jest częścią CUPIS, wygrane wypłacane są regularnie i bez opóźnień.

Bukmacher Betwinner, pomimo młodego wieku, został doceniony przez graczy mieszkających w wielu krajach. Firma podążyła właściwą ścieżką rozwoju i wciąż poprawia swoją funkcjonalność.

Podsumowując niektóre wyniki:

Pozytywne punkty:
 • duży wybór wydarzeń sportowych, zakłady, zróżnicowane malarstwo;
 • interfejs przyjazny dla użytkownika i dostępność aplikacji mobilnych;
 • prosta rejestracja i duża liczba ofert bonusowych;
 • natychmiastowe uzupełnienie konta gry;
 • duży wybór opcji uzupełniania kont;
 • doskonała praca usługi wsparcia;
 • stawki wolne od podatku;
 • dobrze zaprojektowana sekcja na żywo;
 • bezpłatny dostęp do strony bez konieczności tworzenia kopii lustrzanych.
Wady:
 • średnia wielkość współczynników;
 • trudne warunki do otrzymania bonusów.
 • Ogólna ocena - 4.22
 • Niezawodność
  4.1
 • Wygoda
  4.2
 • Współczynniki
  4
 • Wypłać środki
  4,5
 • Postawa klienta
  4.1
 • Ocena użytkownika
  4.4