Zalecane
postaw zakład w tym biurze

Mediolan - Juventus: Prognozy na mecz 13.02.2020

border=0
Turniej: Puchar Włoch
Miejsce: Giuseppe Meazza (Mediolan)
Data meczu: 13.02.2020
Piłka nożna Puchar Włoch
Prognoza Współczynniki Podsumowanie
Oceń P1 x P2 P1 x P2
22:45
1185205
Mediolan - Juventus
1
Popieram ofertę
Wyraziłeś już swoją opinię na temat tego kursu
1,304 2x 1,304
Nie popieram licytacji
Wyraziłeś już swoją opinię na temat tego kursu
0
25%
31%
44%
1: 1

We Włoszech ten czas będzie ciekawy w czwartek. Odbędą się zasadniczą konfrontację między Mediolanem a Juventusem - spotkanie osobiste najlepszych drużyn Północy. Czy „czerwono-czarny” będzie teraz w stanie udowodnić swoją pozycję przeciwko obecnemu mistrzowi? Udostępniamy prognozę na ciekawy mecz 13 lutego 2020 r.

Mediolan stopniowo zaczyna przypominać silną drużynę

„Czerwono-czarny” w tym sezonie miał na celu długo oczekiwany powrót do Ligi Mistrzów. Ale tak naprawdę pierwsza runda była porażką, a teraz nawet wejście do Ligi Europy jest wątpliwe. Wygląda na to, że w styczniu, kiedy zespół został wzmocniony przez Zlatana Ibrahimovicia, wszystko poszło gładko, a co ważniejsze, nie tylko i nie tyle, a weteran Szwed „wlecze” swój stary nowy klub, ilu innych graczy zostało zarażonych mentalnością zwycięzców. Wreszcie, Hakan Chalkhanoglu pokazuje piłkę nożną na przyzwoitym poziomie, a Ante Rebic przestał wyglądać na oczywistą pomyłkę hodowców ambitnego klubu. Jednak potencjału Rossoneri nie należy przeceniać, nie zmieniły się one tak dramatycznie. Dopiero w niedzielę wieczorem Mediolan zagra w derbach miasta przeciwko Interowi i nie było faktem, że do czwartku będą mieli czas na pełne wyzdrowienie.

Juventus poważnie rozgniewał swoich fanów

„Old Signora” ucieszyła miłośników futbolu. Wydaje się, że w końcu okazało się, że trzeba czekać na recesję w Interie - to wszystko, możesz zwiększyć różnicę i sporządzić „scudetto”, już kolejny. Ale mistrzowie nagle „postanowili” odpowiedzieć „uprzejmością”. Początkowo natknęli się na wizytę u jednego z głównych przeciwników, Napoli. Następne spotkanie wyjazdowe przeciwko skromnej, ale wojowniczej Weronie, zakończyło się również „kierownicą”. Ale Ronaldo kontynuował swoją serię punktacji - jak mogłeś stracić przewagę w pojedynku z przybyszem? A z Fiorentiną, między 2 porażkami, pomimo pewnego zwycięstwa 3-0, było wystarczająco dużo skandali, wystarczy zapamiętać pierwsze 2 gole z pola karnego - ich powołanie wywołało publiczną krytykę ze strony obecnego właściciela „fiołków”.

Poprzednie mecze

W listopadzie w Turynie cel Dybali przyniósł zwycięstwo Juventusowi. Jest to dziewiąty z rzędu mecz dla „zebry” w tej konfrontacji, który z powodu bezwładności jest nadal uważany za fundamentalny.

Prognozy dopasowania

Juventus przegrał dwa razy z rzędu przed tym spotkaniem, ale to powinno pomóc zmobilizować się przed meczem pucharowym. Czekamy więc tylko na zwycięstwo gości z Turynu.

Bezpłatne prognozy na mecz Mediolan - Juventus 13 lutego.

2,10
Autor prognozy: