Zalecane
postaw zakład w tym biurze

Kupidyn - Ak Bars: Prognozy na mecz 14.01.2020

border=0
Turniej: KHL
Miejsce: Platinum Arena (Khabarovsk)
Data meczu: 14.01.2020
Hokej KHL
Prognoza Współczynniki Podsumowanie
Oceń P1 x P2 P1 x P2
12:00
1159179
Amur (Khabarovsk) - Ak Bars
0
Popieram ofertę
Wyraziłeś już swoją opinię na temat tego kursu
1,168 2X 1,168
Nie popieram licytacji
Wyraziłeś już swoją opinię na temat tego kursu
0
19%
23%
58%
-

14 stycznia w KHL będzie gorąco, drużyny od razu będą miały 9 meczów w sezonie zasadniczym. Nasi eksperci przygotowali prognozę meczu Amur - Ak Bars, czego można się spodziewać po konfrontacjach ostatnich i pierwszych drużyn Wschodu?

Tygrysom będzie trudno grać drugi dzień z rzędu

Amur nie ma specjalnych problemów turniejowych, drużyna jest zbyt daleko od strefy playoff, różnica wynosi aż 9 punktów, to tylko teoretycznie odzyskane. Po czterech kolejnych porażkach tygrysy spadły na ostatnią linię Wschodu. Seria niepowodzeń może być kontynuowana, 13 stycznia klub gra przeciwko Vanguard, drugi na konferencji, a drugiego dnia przeciwko liderowi Wschodu. W takich okolicznościach bardzo trudno będzie uzyskać dobry wynik, a hokeiści nie są w stanie psychicznym, aby wywoływać sensacje.

Czas, aby mieszkańcy Kazania przypomnieli, kto jest szefem

Zgodnie z oczekiwaniami, Ak Bars kierowany przez ambitnego i doświadczonego trenera Dmitrija Kwartalnowym prowadzi na Wschodzie. Odstęp od najbliższego prześladowcy wynosi 4 punkty, a Kazań ma grę w rezerwie. Zespół jest bardzo silny, zarówno w ataku, jak i obronie. Na tym tle dwie ostatnie gry zakończyły się całkowitą porażką, początkowo doszło do fiaska w domu przeciwko Torpedo - 4: 1, a następnie przegrano z Admirałem - 5: 1. Lidera konferencji nie można grać w ten sposób, nawet jeśli w tabeli jest wygodna przewaga. Klub nie powinien dopuszczać trzeciej porażki z rzędu. Ponadto jest to osoba z zewnątrz, która będzie miała jeden dzień mniej odpoczynku.

Spotkania osobiste

Drużyny grały raz w tym sezonie, walka odbyła się w październiku. Następnie Kazan na swojej arenie wygrał 3-1.

Prognozy dopasowania

Już z pozycji turniejowej widać, że goście tutaj są oczywistymi faworytami. Wygra Ak Bars, ponieważ zespół zdecydowanie nie chce kontynuować serii niepowodzeń. Dla Amura będzie to bardzo trudny test, ponieważ drużyna rozegra drugi dzień z rzędu. Uważamy, że tygrysy w tych warunkach mają niewielkie szanse na pozytywny wynik. Odbieramy tutaj wyraźne zwycięstwo Ak Bars.

Bezpłatne prognozy dla meczu Amur Ak Bars 14 stycznia:

1,64
Autor prognozy: