83%
12%
5%
-

Są takie walki, w których zakład rozpoczyna się sam, ta kategoria obejmuje mecz KHL CSKA - Dynamo Mińsk. Nasi eksperci przygotowali prognozy dla tego meczu.

CSKA stopniowo przygotowują się do play-offów

Jak dotąd dla CSKA wszystko idzie zgodnie z planem, przywództwo na Zachodzie i wygodne 5 punktów przed prześladowcami. W ostatnim meczu drużyna przegrała z kierowcą w serii strzelanin. Najwyraźniej udany start odegrał okrutny żart z Moskalami, w trzeciej minucie klub był 2-0. Gościom udało się odzyskać w drugim okresie, a w ciągu dwudziestu minut widzowie nie widzieli krążków. Z gier wynika już, że CSKA stopniowo przygotowuje się do play-offów, w których klub zamierza bronić tytułu. W nadchodzącym spotkaniu klub nie pomoże Grigorenko, Swietłakowowi i Teleginowi.

Białorusini mogą grać tak, jak im się podoba

Dynamo w Mińsku od dawna nie miało żadnych perspektyw w sezonie zasadniczym. Jedyną motywacją do turnieju jest walka z Dynamo w Rydze o przedostatnią linię Zachodu. Drużyna gra brzydko defensywnie, tracąc aż 166 bramek, przede wszystkim w lidze. Przerażające jest zastanawianie się, jak będzie wyglądać obrona Dynamo przed jednym z najlepszych ataków ligi. Chociaż nie ma żadnej szczególnej motywacji, nie można powiedzieć, że hokeiści się poddali, zespół próbuje narzucić rywalom walkę, czasem są sukcesy.

Spotkania osobiste

W tym sezonie drużyna wojskowa pokonała Białorusinów z wynikiem 5: 2. Ogólnie rzecz biorąc, CSKA ma ogromną przewagę w konfrontacjach na pełny etat.

Prognozy dopasowania

Nawet w konfrontacjach między przywódcami a osobami z zewnątrz istnieją odczucia, ale wydaje się, że tak nie jest. Wszyscy są pewni zwycięstwa armii, z którym nie ma sensu się kłócić, moskwianie są o rząd wielkości wyżsi niż klasa przeciwnika. Uważamy, że gospodarze nie będą mieli problemów w nadchodzącym meczu, dlatego proponujemy postawić na nich -2,5 gola z handicapem.