Podczas rejestracji na stronie lub w aplikacji Ligi zakładów gracze otrzymują 1000 rubli darmowego zakładu

50 000 rubli dla nowych graczy Ligi zakładów

border=0

Liga zakładów zwiększa wielkość prezentów dla nowych graczy. Teraz każdy nowicjusz u bukmachera będzie mógł otrzymać oddzielną premię za rejestrację, weryfikację, pierwsze uzupełnienie i pierwszy interaktywny zakład!

Tak więc po zarejestrowaniu się na stronie lub w aplikacji Ligi bukmacherskiej bukmacher ma gwarancję całkowitej kwoty 1000 rubli za darmo. Kolejne 500 rubli darmowego zakładu zostanie przekazane każdemu graczowi, który otrzyma kartę klubową. Możesz w pełni wykorzystać freebet do wszystkich zakładów na dowolne wydarzenia sportowe w Lidze zakładów. Jeśli zakład postawiony przy użyciu Freebet wygrywa, bukmacher obliczy Twoje wygrane minus kwota Freebet.

Dalej - więcej! W przypadku pierwszego interaktywnego zakładu na stronie internetowej lub w aplikacji Liga zakładów zapewni graczom do 25 tysięcy rubli, pod warunkiem, że kwota tego interaktywnego zakładu wyniosła ponad 10 tysięcy rubli. Bukmacher jest gotowy przekazać każdemu graczowi, który uzupełni kartę klubową, kolejne 25 tysięcy rubli. Warunkiem otrzymania premii jest to, że kwota uzupełnienia powinna wynosić ponad 10 tysięcy rubli.

Gracze Ligi Zakładów mogą korzystać ze wszystkich zalet tej oferty specjalnej przez 30 dni.