Zalecane
postaw zakład w tym biurze

Alaves - Leganes: Prognozy na mecz 13.12.2019

border=0
Turniej: Primera
Lokalizacja: Mendisorrosa (Vitoria)
Data meczu: 13.12.2019
Piłka nożna Mistrzostwa Hiszpanii. Przykład
Prognoza Współczynniki Podsumowanie
Oceń P1 x P2 P1 x P2
23:00
1145019
FC Alaves - FC Leganes
0
Popieram ofertę
Wyraziłeś już swoją opinię na temat tego kursu
1,39 1X 1,39
Nie popieram licytacji
Wyraziłeś już swoją opinię na temat tego kursu
0
36%
36%
28%
1: 1

W piątek rozpoczyna się nowa runda w wielu mistrzostwach Europy Zachodniej. W tym tradycyjnie przedstawiciele przykładów będą grać między sobą. Tym razem Alaves i Leganes będą pierwszymi, którzy zmierzą tutaj. Ten pojedynek można nazwać walką o przetrwanie: goście w strefie spadkowej, a gospodarze nie są daleko. Oba kluby będą potrzebować 3 punktów - kto wygra w ostatnim dniu tygodnia pracy? Publikujemy prognozę autora na mecz 13 grudnia 2019 r.

Alaves przeszedł w tym sezonie

„Zjadacze fasoli” w ostatnich mistrzostwach przez pewien czas chodzili w strefie Eurocup. Teraz kolejną walkę o przetrwanie można uznać za istotną dla tego zespołu. Z jednej strony ryzyko ucieczki jest bardzo niskie - totemy Asiera Garitano zyskują więcej niż 1 punkt na mecz (18–16) i są o 5 punktów przewyższające Celtę, najlepszą z trzech osób postronnych. Świetnie wygląda Lucas Perez (8 + 2) i Joselo (6 + 2). W klipie występują także inni rozsądni wykonawcy - Aleish Vidal, Guidetti, Wakaso, Burke. Ale jest zbyt wcześnie, by „zjadacze fasoli” mogli się zrelaksować, ponieważ po dobrym odpoczynku w listopadzie sukcesywnie przegrali nie tylko z Realem Madryt, ale także z Granadą. Wystąpiła otwarta porażka z „nasridas”: 3 spudłował z wynikiem 0, usunięcie z Wakaso i Laguardia.

Leganes nie zamierza się poddać

„Zbieracze ogórków” przyzwyczaili się ostatnio do tego, że początek sezonu jest dla nich porażką. W poprzedniej temperaturze przetrwały nieudany segment, w wyniku czego Mauricio Pellegrino podniósł ich na 13 miejsce - po dwóch kolejnych latach ukończenia na 17 pozycji. Ale do połowy października zespół zdobył tylko 2 punkty, utknąwszy na ostatnim miejscu - a trener nadal został zwolniony. Nawet gdy okazało się, że wygrało z Majorką, nadal wyglądało to ponuro dla Leganesa. Ale Javier Aguirre podjął się zbawienia klubu. A Meksykanin, który powrócił do pracy w Hiszpanii po 5,5 roku przerwy, zaczął od zabrania punktów Realowi Sociedadowi podczas jego debiutanckiego spotkania. Potem nastąpiły 2 porażki, ale zarówno Barcelona, ​​jak i Sewilla, drużyny z pierwszych trzech, straciły 1 bramkę, 1-2 i 0-1. Bezpośredni konkurent, Celta, pokonał 3-2 z podwójnym Oscarem Rodriguezem. „Pepineros” są przedostatni!

Poprzednie mecze

Kluby grały między sobą 13 razy, a goście nigdy nie wygrali w tej parze. Ale jednocześnie Alaves odniósł tylko 1 zwycięstwo nad 4 w Leganes.

Prognozy dopasowania

Leganes nie poddaje się tak łatwo, zwłaszcza że sukces w ostatniej rundzie zainspiruje ten zespół. Ale wskazane jest, aby Alaves wygrywało takie mecze - powinny być bramki.

Bezpłatne prognozy na mecz Alaves Leganes 13 grudnia:

1,64
Autor prognozy: