Zalecane
postaw zakład w tym biurze

Neftekhimik - Metallurg Magnitogorsk. Prognozy na mecz 13.02.2020

border=0
Turniej: KHL
Miejsce: Neftekhimik (Nizhnekamsk)
Data meczu: 13.02.2020
Hokej KHL
Prognoza Współczynniki Podsumowanie
Oceń P1 x P2 P1 x P2
19:00
1185180
Neftekhimik - Metallurg Mg
0
Popieram ofertę
Wyraziłeś już swoją opinię na temat tego kursu
1,25 12 1,25
Nie popieram licytacji
Wyraziłeś już swoją opinię na temat tego kursu
1
33%
25%
42%
4-0

Pod koniec sezonu regularnego KHL najciekawsze jest obserwowanie drużyn walczących na krawędzi strefy playoff. Zwracamy uwagę na prognozę meczu Neftekhimik - Metallurg Magnitogorsk, którzy są bezpośrednimi konkurentami w walce o awans do pierwszej ósemki Wschodu.

Magnitogorsk ponownie zahamował

Magnitogorsk Metalurgist jest jednym z najlepszych klubów na Wschodzie. Ale w tym sezonie zespół wyraźnie nie uzasadnia tego statusu. Klub zaczął słabo i przez długi czas znajdował się poza strefą playoff. Potem wszystko się udało, Magnitogorsk wspiął się na ósemkę, przekonując wszystkich, że niepowodzenie rozruchu było wypadkiem. Teraz klub znów stracił grunt i przegrał 6 z 8 ostatnich walk. Zespół zajmuje ósme miejsce na wschodzie, wyprzedza prześladowców o 4 punkty, podczas gdy istnieje szansa na wyprzedzenie siódmego Kunlun, który jest tylko o jeden punkt do tyłu, ale pozostały trzy mecze. Szanse na play-off są jak dotąd wysokie, ale zakończenie nie może się nie powieść.

Petrochemik próbuje wykorzystać swoją szansę

Przez cały sezon Neftekhimik spędza blisko strefy playoff. W ostatnim meczu Oil Oilers pokonali silną drużynę Lokomotiv - 4: 3, dając wszystkim do zrozumienia, że ​​drużyna nadal notuje w ósemce. Nadchodzący mecz będzie bardzo ważny w planie turnieju, ponieważ zwycięstwo zmniejszy różnicę między ósmą linią a dwoma punktami. Petrochemik dzieli teraz z admirałem dziewiątą linię na wschodzie. Aby dać fanom nadzieję na Puchar Gagarina, zdecydowanie musisz pokonać bezpośredniego zawodnika w nadchodzącym meczu.

Spotkania osobiste

W konfrontacjach twarzą w twarz w tym sezonie remis wynosi 1: 1, tylko Neftekhimik wygrał u siebie 3: 0, ale Metallurg zdołał pokonać swojego przeciwnika tylko w serii rzutów, po 3: 3 w regulaminowym czasie.

Prognozy dopasowania

Bezkompromisowy hokej czeka na nas, obie drużyny zostaną obciążone wyłącznie wygraną. Bukmacherzy mają trudności z wybraniem faworyta, który oferuje w przybliżeniu jednakowe wyceny sukcesu zespołów. Ostatnio walki drużynowe były produktywne, jeden rzucony krążek będzie iskrą, która pociągnie za sobą wiele wzajemnych ataków. Oferujemy postawienie łącznie ponad 4,5 bramek.

Bezpłatne prognozy na mecz Neftekhimik Metallurg Magnitogorsk w dniu 13 lutego:

1,92
Autor prognozy: