BC Maraton słynie z pięknego malarstwa i wielkich szans

4,47

Maraton - Przegląd firmy bukmacherskiej Marathonbet (Marathon Bet)

border=0
 1. Ogólne informacje o maratonie BC
 2. Działania internetowe Marathonbet
 3. Linia na żywo i zakłady w Marathonbet
 4. Aplikacje Maraton dla Androida, iOS od Marathon
 5. Wsparcie techniczne BC Maraton

Informacje o bukmacherze

 • 1997 Rok założenia 1997
 • Российская Федерация Kraj Federacja Rosyjska
 • есть Językiem rosyjskim jest
 • RUB Waluta kont RUB
 • Systemy płatności
 • нет Brak premii za pierwszą wpłatę
 • Aplikacja mobilna
 • есть Zakłady na żywo to
 • есть Transmisja wideo z meczów to
 • 5 RUB Minimalna oferta 5 RUB
 • определяется администрацией Maksymalna oferta jest ustalana przez administrację
 • 3 000 000 RUB Maksymalna wygrana 3 000 000 RUB
 • нет Wirtualny sport nr
 • есть Torba jest
 • телефон, Live чат, Email Telefon obsługi klienta , czat na żywo, e-mail
 • marathonbet.ru Adres strony internetowej marathonbet.ru
 • нет Zakłady na wiele zakładów na żywo nie
 • есть Wersja mobilna to

Ogólne informacje o maratonie BC  

Bukmacher maratoński („BC Marathon”) jest jednym z najstarszych i najbardziej autorytatywnych bukmacherów krajowych, który przeżywał wzloty i upadki, ale zawsze był popularny wśród graczy. Firma została założona w 1997 roku i do połowy 2009 roku miała status największego bukmachera w WNP. Ponad 50% rynku zakładów sportowych w krajach byłego ZSRR należało do BC Marathon. Personel zatrudniał ponad 3500 pracowników. Firma zgromadziła ponad 840 punktów przyjmowania zakładów, popularnie zwanych „stoiskami” - różnej wielkości w 372 miastach WNP.

1 lipca 2009 r. W Rosji została uchwalona ustawa o organizacji i procedurze prowadzenia hazardu. BC Maraton został zmuszony do zamknięcia wszystkich dostępnych punktów stacjonarnych za przyjmowanie zakładów i do zawieszenia działalności na prawie rok. Nie mogli rozpocząć pracy zgodnie z nowymi wymogami z powodu nieotrzymania nowej licencji.

Po długim procesie, w marcu 2010 r., Uzyskano jednak licencję. Rozpoczął się żmudny proces przywracania utraconych pozycji rynkowych. Jednak dopiero w 2017 roku Marathon BC zaczął legalnie akceptować zakłady online w Federacji Rosyjskiej i jest członkiem Stowarzyszenia Bukmacherów SRO, a także partnerem Second CUPIS (CIPS Kiwi).

Bukmacher Maraton jest generalnym sponsorem takich klubów piłkarskich, jak Manchester United, Dynamo Moskwa, Hibernian i Malaga.

Biorąc powyższe pod uwagę, nic dziwnego, że BC Marathon jest najpopularniejszym krajowym biurem w Internecie.

Działania internetowe Marathonbet

Pewna asceza i prostota projektu są oczywiście dobre, ale wszyscy zgadzają się, że strona Marathonbet jest najsłabszym punktem firmy. Zasadniczo dziwne jest, że tak duża firma bukmacherska Marathonbet nie może zdobyć atrakcyjnych zasobów internetowych. Strona internetowa Maratonu jest zdominowana przez charakterystyczne białe i niebieskie kolory.

Sekcja Statystyka została wykonana całkiem dobrze. Jeśli jednak w menu poświęconym piłce nożnej nadal można znaleźć co najmniej kilka klikalnych stołów, to w sekcji poświęconej tenisowi to po prostu nie istnieje. Prezentowane są tylko oceny i wyścigi mistrzowskie WTA / ATP.

Ponadto w odpowiedniej sekcji na stronie można znaleźć inne oferty bonusowe od bukmachera Marathon. Zakład Marafon daje graczom bonus w zakładach Lucky 15, 31 i 63. Dla fanów wyścigów konnych i wyścigów psów Maraton oferuje gwarancję najlepszych kursów. Od czasu do czasu biuro Marathonbet cieszy swoich klientów darmowymi zakładami. Dla kasyna istnieje oddzielny program lojalnościowy: po rejestracji gracz otrzymuje 100% bonusu przy pierwszym depozycie.

Aby zostać klientem bukmachera, musisz założyć konto. Rejestracja na stronie Maratonu jest standardowa i nie zajmie dużo czasu klientowi.

W przypadku depozytów i wypłat wszystko jest w zasadzie standardowe - dostępne są najpopularniejsze metody. Konto można otworzyć nie tylko w dolarach lub rosyjskich rublach, ale także w wielu walutach krajów WNP. Minimalna stawka na Marathonbet wynosi 10 rubli, maksimum zależy od sportu i wydarzenia.

Jeśli nie masz wystarczającej liczby zakładów i chcesz jeszcze więcej emocji, bukmacher Marathon oferuje swoim klientom kilka rodzajów zakładów sportowych z wymogiem odgadnięcia relacji z wydarzeń sportowych i dużych wygranych.

Dla niektórych graczy nadal mylące jest to, że zasady Marathonbet zawierają stałe odniesienia do „jurysdykcji”, „prawa” i „sądów” Curacao. Nie jest to zaskakujące, ponieważ Maraton działa online na podstawie licencji hazardowej tego konkretnego rządu. Z drugiej strony zawsze pozostawia to lukę w rozwiązywaniu spornych problemów. Oczywiście, jeśli sam gracz nie złamie zasad, dobrze znany maraton BC zapłaci mu nagrodę. Ale historie o obniżaniu wysokości nie są bajką, ale rzeczywistością. Być może tutaj są wdrażane, te modne zasady ... nikt nie pójdzie na sąd w Curacao.

Tradycyjnie, w przypadku dużych BC, istnieje aplikacja mobilna Marathon i odbywa się wiele internetowych transmisji wideo.

Linia na żywo i zakłady w Marathonbet

Różnorodność wydarzeń w linii, ich wysokiej jakości malowanie, a także wysokie współczynniki rekompensują wyżej wymienione niedociągnięcia dotyczące strony internetowej MarathonBet.

Kursy na MarathonBet z reguły są wyższe niż w większości biur krajowych, a czasem nawet na poziomie najlepszych ofert zagranicznych.

Sekcja zakładów na żywo jest również bardzo wysokiej jakości. Zawiera duży zestaw wydarzeń, z doskonałą listą opcji zakładów, których mogą pozazdrościć inne rodzime BC, które nie mają podobnych pozycji w linii standardowej.

Eksperci zauważają również niską marżę w linii BC Marathon - od 2,5 do 4,5%.

Aplikacje Maraton dla Androida, iOS od Marathon

Aplikacja mobilna Marathon pozwala wszystkim fanom sportu być zawsze na bieżąco z najważniejszymi wydarzeniami w świecie piłki nożnej, hokeja, koszykówki i wielu innych gier. Aplikacja Maraton zapewnia szybki dostęp do zakładów na ulubione sporty, gdziekolwiek jesteś. Wiele linii i wydarzeń na żywo jest dostępnych do obstawiania w nowej aplikacji mobilnej. To świetna okazja, aby obejść wszystkie blokady BC i problemy z BC.

Mobilna wersja bukmachera Marathon jest prezentowana na dwóch platformach. Z maratonu mogą korzystać właściciele urządzeń z systemami operacyjnymi iOS i Android.

Korzyści z aplikacji Maraton

Instalacja wersji mobilnej na urządzeniu ma następujące zalety:

 • Możliwość użycia w dowolnym miejscu z dostępem do sieci.
 • Pełna kontrola nad tym, co dzieje się w grze.
 • Obecność kontaktu z obsługą klienta.
 • Prosty i intuicyjny interfejs.
 • Wszystkie funkcje wersji przeglądarki są również dostępne w wersji mobilnej.
 • Bezpłatne pobieranie na dowolne urządzenie.
 • Możliwość dokonywania szybkich zakładów.

Aplikację BC Marathon można pobrać całkowicie za darmo na obsługiwane urządzenia z platformami Android i iOS. Możesz pobrać go w App Store lub, jeśli masz Androida, to na oficjalnej stronie bukmachera Marathon.

Proces instalacji mobilnej wersji Maratonu na urządzeniach z Androidem

Mobilną wersję Maratonu można pobrać za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej BC. Aby to zrobić, po prostu przejdź do strony i kliknij przycisk pokazany na zdjęciu. Jeśli nie przejdziesz na oficjalną stronę BC Marathon, powinieneś użyć alternatywnych metod wejścia.

Następnie wybierz żądaną platformę, a aplikacja pojawi się automatycznie na urządzeniu.

Mobilna wersja Marathon jest kompatybilna z prawie wszystkimi urządzeniami z Androidem. Wyjątkiem będą tylko bardzo stare smartfony. Wersja operacyjna powinna być od wersji 2.3 i wyższej.

Najnowsza wersja aplikacji mobilnej została wydana ponad rok temu, co nie zakłóca normalnego działania. Naprawiono poważne błędy i awarie oraz dodano szereg funkcji funkcjonalnych.

Proces instalacji mobilnej wersji Maratonu na iPhonie

Mobilną wersję maratonu na iOS można pobrać bezpośrednio z App Store. Aby to zrobić, wystarczy przejść do aplikacji na urządzeniu i rozpocząć wyszukiwanie „maratonu BK”. Opcja pobrania aplikacji z oficjalnej strony bukmachera jest również dostępna dla wszystkich. Aby to zrobić, musisz przejść do witryny i wykonać te same czynności, co w wersji na platformę Android. Następnie nastąpi przekierowanie do strony aplikacji w App Store.

Aplikacja mobilna Marathon jest kompatybilna z urządzeniami iPhone, iPad i iPod w systemie iOS 8.0 i nowszym.

Najnowsza wersja aplikacji na iOS 2.3.9 dodała szereg zmian:

 • Naprawiono błędy w pracy.
 • Ulepszona nawigacja.
 • Ulepszony interfejs.
 • Uproszczenie operacji finansowych.

Mobilną wersję aplikacji Marathon Bet można pobrać bezpłatnie, korzystając z głównych platform dystrybucyjnych.

Praca z aplikacją Maraton

Możesz zarejestrować się do Maratonu BC bezpośrednio za pośrednictwem aplikacji. Aby to zrobić, wprowadź pola:

 • Kraj, miasto, ulica, numer domu i kod pocztowy.
 • Imię i nazwisko
 • Data urodzenia
 • Numer telefonu komórkowego
 • Email
 • Wymyśl pseudonim i hasło.
 • Zadaj tajne pytanie.
 • Wybierz walutę
 • Zgadzam się z polityką i zasadami Maratonu.

Możesz postawić zakład dopiero po przejściu wszystkich etapów rejestracji, które obejmują potwierdzenie Twojej tożsamości przy użyciu jednej z dostępnych metod: osobiście w biurze lub za pośrednictwem komunikacji wideo.

Interfejs mobilnej wersji bukmachera jest identyczny z wersją przeglądarki. Ten sam wytrawny styl biało-niebieski, wydarzenia na żywo i duży wybór wydarzeń sportowych do obstawiania. Możliwe jest przeglądanie szczegółowych wyników dopasowań, co pozwala bezpośrednio śledzić proces.

Każdy zarejestrowany użytkownik w aplikacji Maraton ma bonus darmowy. Warunki: stawka musi być pojedyncza; nie na miejscu i nie wygrać drużyny; gracz otrzymuje tylko wygraną netto.

Podsumowując, warto powiedzieć, że aplikacja mobilna Marathon ma identyczną funkcjonalność jak zwykła wersja na komputery.

Przegląd wersji aplikacji Marathon na przeglądarkę

Pełna wersja oficjalnej strony Maratonu jest dostępna we wszystkich przeglądarkach i obejmuje zakłady na wiele wydarzeń ze świata sportu. W przeglądarce dostępna jest następująca funkcjonalność:

 • Zobacz wyniki.
 • Zakłady na wydarzenia na żywo.
 • Możliwość zbierania linii z różnych dyscyplin sportowych.
 • Szczegółowe statystyki meczów i gier.
 • Wsparcie techniczne czatu online.
 • Możliwość pobrania aplikacji mobilnej.
 • Szybkie uzupełnianie konta gry za pośrednictwem systemów płatności.

Plusy i minusy aplikacji BC Marathon

Zalety:

 • Pełna funkcjonalność
 • Szybki dostęp do zakładów.
 • Wsparcie online.

Wady:

 • Problemy z dostępem na platformie Android.
 • Musisz stale szukać działającego linku, aby pobrać Maraton.

Wsparcie techniczne BC Maraton

Odpowiedzi na pytania zostaną udzielone za pośrednictwem czatu na żywo, telefonu lub e-maila.

Wsparcie ogłoszone przez bukmachera 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jest tylko jedna rzecz do powiedzenia na temat tradycyjnie negatywnych opinii na temat usług wsparcia krajowych bukmacherów - nie wierzcie! Wszystko musi być sprawdzone w praktyce i tylko ten, kto nic nie robi, nie jest w błędzie!

Dodatkowe materiały

Podsumowując niektóre wyniki:

Pozytywne punkty:
 • duże doświadczenie na rynku krajów byłego ZSRR, duża sieć stacjonarnych punktów do otrzymywania zakładów;
 • renomowana firma w dziedzinie hazardu (sponsor wielu profesjonalnych klubów piłkarskich);
 • aplikacja mobilna, transmisje wideo z dodatnim saldem klientów;
 • dobre malowanie i duże proporcje;
 • Sekcja Solidne zakłady na żywo;
 • marża na poziomie 2,5-4,5%.
Wady:
 • Niewystarczająca jakość zasobów internetowych dla bukmachera o takim poziomie i autorytecie;
 • przycinanie rekordów na kontach dodatnich;
 • strona jest zablokowana w Rosji.
 • Ogólna ocena - 4,47
 • Niezawodność
  4.4
 • Wygoda
  4.3
 • Współczynniki
  4.6
 • Wypłać środki
  4.7
 • Postawa klienta
  4.8
 • Ocena użytkownika
  4