Zalecane
postaw zakład w tym biurze

Maccabi Tel Aviv - Beitar. Prognozy na mecz 13.01.2020

border=0
Turniej: Mistrzostwa Izraela
Miejsce: Teddy (Jerozolima)
Data meczu: 13.01.2020
Piłka nożna Mistrzostwa Izraela. Premier League
Prognoza Współczynniki Podsumowanie
Oceń P1 x P2 P1 x P2
21:15
1158499
Maccabi Tel Aviv - Beitar
0
Popieram ofertę
Wyraziłeś już swoją opinię na temat tego kursu
1,175 1X 1,175
Nie popieram licytacji
Wyraziłeś już swoją opinię na temat tego kursu
0
55%
25%
20%
0: 0

Nawet w szczycie sezonu poniedziałek nie jest dniem futbolowym, więc musisz szukać czegoś w egzotycznych mistrzostwach. Jednym z nich są mistrzostwa Izraela, tutaj przygotowaliśmy prognozę na mecz Maccabi Tel Aviv - Beitar.

Super niezawodny Maccabi

Nie jest to często spotykane we współczesnym futbolu, ale Maccabi Tel Aviv w ogóle nie przeoczył pierwszych 13 rund mistrzostw. Po 17 meczach zespół stracił zaledwie 4 bramki. Pamiętaj, że klub stracił trzy bramki na ostatnim spotkaniu, kiedy pokonał głównego przeciwnika tytułu Maccabi z Hajfy - 4: 3. W tej chwili drużyna metropolitalna prowadzi mistrzostwo z marginesem trzech punktów i ma grę w rezerwie. Jednocześnie zauważamy, że klub całkowicie zawiódł w europejskich rozgrywkach, gdzie najpierw wyleciał z kwalifikacji Ligi Mistrzów, a następnie kwalifikacji do Ligi Europy. Zauważ, że Maccabi Tel Aviv nie doznał jeszcze żadnej porażki w mistrzostwach.

Strong Beitar

Klub z Jerozolimy często walczy również o wysokie miejsca, choć zespół szczerze przegrał w ubiegłym sezonie. Obecnie Beitar zajmuje trzecie miejsce w Mistrzostwach Izraela. Klub strzelił dobry ruch i ma serię 7 walk bez porażek, wygrywając 5 z nich. Odstęp od drugiej linii wynosi 7 punktów, podczas gdy Beitar ma grę w rezerwie. W ostatnich meczach klub pokazał dobre wyniki, ale niezwykle trudno będzie przebić się przez obronę nadchodzącego przeciwnika.

Spotkania osobiste

Przeciwnicy grali między sobą już w tym sezonie, w tym spotkaniu Maccabi pokonał przeciwnika na imprezie 4-0.

Prognozy dopasowania

Czekamy na bitwę drużyn, które mają wielkie ambicje i walczą o najwyższe miejsca. Oczywistymi faworytami są gospodarze, którzy spędzają bardzo mocny sezon na krajowej arenie. Beitar jest daleki od prezentu i jest w stanie odebrać punkty liderowi mistrzostw. Wierzymy, że Maccabi jest teraz w ruchu i powinien wygrać u siebie, stawiamy wyraźne zwycięstwo zespołowi stołecznemu.

Bezpłatne prognozy dla meczu Maccabi Tel Aviv Beitar 13 stycznia:

1,57
Autor prognozy: